Донські «казакі» контролюють на Луганщині дев’ять міст і до 100 кілометрів кордону, – «Права справа»

15:46 9 червня 2014 р.


Фото: sprotyv.info

Про це заявив у понеділок співголова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

Як повідомляє сьогодні, 9 червня, сайт Луганська «0642», співголова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов заявив у понеділок:

«На Луганщині сепаратисти контролюють близько 100 кілометрів держкордону саме в районі Красного Луча і Антрацита. У цьому проміжку безперешкодно в’їжджає з Росії на територію України транспорт зі зброєю і живою силою для підтримки, зокрема, Слов’янська.

Суть в тому, що, судячи з істеричних заяв Валерія Болотова, найближчим часом планується активна фаза АТО саме по Луганську. Так що в даному випадку ми можемо говорити саме про передислокацію козаків до Станиці, щоб створити «коридор» для виходу болотовцев в Росію. 

Донські козаки кількістю від 3 до 4 тисяч осіб повністю контролюють такі міста Луганської області, як Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Стаханов, Брянка, Алчевськ, Красний Луч, Антрацит, Свердловськ і Перевальськ. Причому вони не тільки зміцнюються, а й розширюють зону свого впливу.

Зокрема, з середи на четвер козаки «караваном» з 8 фур, 2 мікроавтобусів і одного автобуса зайняли місто Перевальськ. А міста Стаханов та Антрацит перетворені ними в суцільні центри оборони. Козаки витісняють місцеві анархічні загони болотовців, замінюючи їх бойовими одиницями, що складаються з людей, які мають досвід бойових дій».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу