Так звану «Донецьку народну республіку» ніхто не визнає, а Росії її приєднання не потрібне, – Ахметов (відео)

23:06 14 травня 2014 р.


Фото: trkrai.com

«Щасливим Донбас може бути лише в єдиній Україні», – заявив у середу власник компанії «СКМ».

«Радіо Свобода» розповідає сьогодні, 14 травня, в публікації «Ахметов: «Донецьку народну республіку» ніхто не визнає, а її приєднання Росії не потрібне»:

«Самопроголошену «Донецьку народну республіку» ніхто в світі не визнає, заявив український бізнесмен, власник компанії СКМ Рінат Ахметов. 

Він нагадав, що структура економіки регіону – це вугільна промисловість, металургія, енергетика, машинобудування, хімічна промисловість та сільське господарство і всі суміжні підприємства, пов’язані з цими галузями. 

Cценарій приєднання самопроголошеної «республіки» не потрібен ані Росії, ані Донбасу. «І від цього не виграє ні Росія, ні Донбас. Ми потрапимо під величезні санкції, і так само ми не зможемо ні продавати, ні виробляти свою продукцію. Це означає економічний спад, безробіття і бідність», – сказав бізнесмен. 

Ахметов знову виступив за єдину Україну і назвав децентралізацію влади шляхом внесення змін до Конституції найбільш правильним шляхом вирішення ситуації в Донбасі.

Говорячи про можливий ще один сценарій: залишити все, як є, коли вся влада в Києві, а регіони розвиваються за залишковим принципом, Ахметов сказав: «Цей шлях вичерпав себе, він не має права на майбутнє».

Бізнесмен заявив, що сьогодні в Донбасі оселився страх: і люди закривають магазини, закривають офіси, виїжджають з міста, на вулицях стріляють і вбивають людей. 

«Ми живемо в біді. А я хочу, щоб Донбас і кожен житель нашого регіону були щасливими. А що таке щастя? Щастя – це тоді, коли мир над головою», – сказав він, висловивши переконання, що щасливим Донбас може бути лише в єдиній Україні».


Відео: «Систем Кэпитал Менеджмент (СКМ)»

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу