Донецьк, якщо поміняти керівників міліції і служби безпеки, може стати Харковом чи Дніпропетровськом

11:18 8 вересня 2014 р.


Фото: tyzhden.ua

Перше, що треба зробити після відвоювання Донецької області, – провести масштабну люстрацію органів внутрiшніх справ і служби безпеки.

Про це в ефері Громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) заявив політолог з Донецька Станіслав Федорчук.

«Те, як вони (ці структури. – Ред.) з першого дня так званої «рускої весни» перейшли на бік терористі і російських найманців, говорить лише про одне – ці люди не просто матеріально зацікавлені, вони воліли цієї окупації і були добровільними посібниками колаборантів. І навіть нинішній керівник УМВС в Донецької області  пов’язаний з багатма корупційними скандалами, з кримінальними кланам, які виступили на боці Російської Федерації»,- зазначив Станіслав Федорчук.


«Якщо мені хтось скаже, що укранська державнва намагається якимось чином впроваджувати кадрову політику в СБУ в Донецьку, то ця людина не має жодного зв’язку з реальністю", - наголосив Федорчук.

Політолог переконаний, якби міліція і служба безпеки  у Донецьку працювали, то  ам ситуація була би не гіршою, ніж у  Харкові чи Дніпропетровську.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу