Доля активіста зі Львова Вербицького залишається невідомою (відео)

12:39 22 січня 2014 р.


Фото: vk.com

Його викрали й намагалися залякати та фізично зламати.

Викрадений і жорстоко побитий невідомими активіст Ігор Луценко вважає – його намагалися залякати та фізично зламати. Активіст заявив, що викрадачі навряд чи є дійсними співробітниками спецслужб.

Луценко каже, що всі відомості, які з нього намагалися вибити тортурами «у Януковича знають і так». Але водночас Луценко додає – били дуже професійно, як треновані силовики.

Луценко зазначає, що Юрієві Вербицькому, якого викрали з лікарні разом з ним, і доля якого залишається невідомою, – дісталося значно більше. За словами Луценка, викрадачів цікавило те, хто фінансує ВО «Майдан» та скільки платять активістам. Луценко не вважає, що полювали конкретно на нього. Він запевняє – у небезпеці усі травмовані гумовими кулями і осколками гранат.

За його словами, потенційних жертв викрадення і катування шукають в лікарнях саме за характерними травмами. Луценко переконаний – на активістів Євромайдану триває полювання, щоб їх залякати. Про це повідомляє сьогодні, 22 січня, «5 канал».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу