Догналівцям заборонили провокувати львів’ян

14:00 30 листопада 2013 р.


Фото: varta.kharkov.ua

Будь-які їхні заходи відтепер незаконні на усій території міста.

Прес-служба міської ради інформує сьогодні, 30 листопада, в повідомленні «Сьогодні виконком прийняв рішення про заборону секті Догнала проведення масових заходів на території міста Львова»:

«Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчий комітет Львівської міської ради під головуванням міського голови Львова Андрія Садового прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.11.2013 року №915». Йдеться про заборону проведення будь-яких заходів, так званим, догналівцям на усій території міста Львова. 

Нагадаємо, 27 листопада на позачерговому засіданні виконавчого комітету приймалось рішення «Про тимчасове впорядкування проведення масових заходів у центральній частині міста Львова». Відтак, рішенням, яке сьогодні прийняли на засіданні виконавчого комітету, обмежується «право на проведення релігійних та будь-яких інших масових заходів (у тому числі демонстрацій, зборів, парадів, релігійних церемоній, богослужінь, вуличних походів, пікетувань) через заборону проведення таких заходів особами та/або групами осіб (у тому числі громадськими організаціями), що вважають себе вірними Української правовірної греко-католицької Церкви, на території міста Львова».

«Пропонуємо внести зміни до рішення виконкому «Про тимчасове впорядкування проведення масових заходів у центральній частині міста Львова», з врахуванням ситуації, як склалась з діяльністю, так званої, секти Догнала. Ми пропонуємо внести зміни до рішення – тимчасово заборонити цим особам проводити масові заходи на території міста Львова взагалі, пропонуємо внести зміни до тексту рішення», – прокоментувала начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

«Це рішення ми приймаємо, у зв’язку з тим, що ці люди починають масово подавати заявки на проведення заходів в інших місцях у Львові. Тим самим вони створюють неспокій, напруження. Ми сьогодні маємо надзвичайно складну ситуацію в країні, тому важливо, щоб у Львові люди мали можливість мирно висловлювати свою позицію, щоб Конституція України стовідсотково виконувалась на території міста Львова. До Конституції має бути найвищий рівень поваги», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий. 

Нагадаємо, 27 листопада на позачерговому засіданні виконавчого комітету також членами виконкому було внесено пропозицію, яка була підтримана, разом з Міграційною службою України звернутись до СБУ, щоб їх фахівці звернули увагу на цю ситуацію». 

Як повідомляв «ЩЛ», сектанти протестували проти геїв, ювенальної юстиції та ЄС.

dailylviv.com

До теми

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу