Добродомов найкраще створює закони з Мусієм, Юринець – з Парасюком, а брати Дубневичі – один з одним

19:42 16 червня 2015 р.

  • 0

Порівняно зі своїми попередниками, депутати Верховної Ради восьмого скликання працюють набагато активніше.

Про це сьогодні, 16 червня, під час прес-конференції ГМ "ОПОРА" на тему: «Наскільки ефективно працюють народні депутати Львівщини: аналіз діяльності крізь призму округів», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив представник мережі «Опора» у Львові Олександр Неберикут.

- Це проявляється не тільки в кількості законопроектів, яких зареєстровано мало не три тисячі. Це проявляється і в кількості часу, який витрачається на роботу.

Якщо депутати попереднього скликання працювали близько місяця в форматі пленарних засідань з півроку, то цей парламент вдвічі більше. І переносили вихідні дні, і працювали у святкові дні. Такого раніше не було, - каже він.

Крім того, попередній парламент постійно блокували опозиційні партії та депутати. А зараз такого ще не було.
- Що стосується кількості законопроектів, то не важливо, чи їх є 3 тисячі, чи 10 тисяч. Важливо, скільки з них прийнято. Отож, ми бачимо, що Кабмін подав 159 та 35 подав Президент. З них було ухвалено шосту частину. Це – дуже багато. Попередній парламент за цей час набагато менше ухвалив, - каже Олександр Неберикут.

За його словами, в цьому парламенті існує коаліція, і партії між собою дуже добре комунікують.  
- Блок Порошенка у 94 випадках зі ста голосує однаково з «Народним Фронтом», це основний його союзник. 93 відсотки - спільного голосування з Радикальною партією Ляшка. 78 відсотків - спільних голосувань з об’єднанням «Батьківщини». І лише 67 відсотків - з об’єднанням «Самопоміч», - зауважив активіст.

Що стосується «Самопомочі», то її роль в коаліції є найменш вираженою.

Що стосується депутатів-мажоритарників від Львівщини, то активісти помітили, що більшість з них не є ініціаторами та авторами законопроектів, а тільки підтримують інших депутатів. Загалом ці депутати підписалися під 136 законопроектами.
- Переважна частина депутатів не має самостійних законопроектів. Хоча лідерами законотворців є Дмитро Добродомов, Володимир Парасюк та Оксана Юринець.

Винятком є Тарас Батенко, який самостійно зареєстрував кілька законопроектів, які стосуються відзначення пам’ятних дат чи інших проблем округу, - каже Олександр Неберикут.

У цих законопроектах втілюють передвиборчі обіцянки або реагування на поточні проблеми. Але такі індивідуальні проекти не мають шансів на прийняття.

Дмитро Добродомов найкраще співпрацює з Олегом Мусієм. Ще непогано працює над законами Добродомов з Богданом Матківським. Оксана Юринець надає перевагу співпраці над законопроектами з Володимиром Парасюком. А брати Дубневичі віддають перевагу співпраці один з одним.
- Але в цілому діяльність депутатів-мажоритарників Львівщини не є синхронною і не є скоординованою. Не має таких документів, які би об’єднували всіх депутатів-мажоритарників, стосувалися проблем Львівщини або кількох округів і були би предметом лобіювань депутатів від Львівщини, - каже активіст.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:29 29 травня 2020 р.

Граматичні помилки, відсутність структури, розмиті терміни – Львів та Суми проаналізували законопроєкти «Про медіа»

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Суми: «Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах «Про медіа» (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?».

Рубрика: Політика

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

Останні новини

У зачиненій квартирі, де кілька тижнів пролежала померла, горіли дві конфорки (відео)

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У Львові в замкненій квартирі вже місяць лежить мертва жінка, - ріелтор

Угорщина відклала відкриття чотирьох пунктів пропуску на кордоні з Україною

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу