Добродомов найкраще створює закони з Мусієм, Юринець – з Парасюком, а брати Дубневичі – один з одним

19:42 16 червня 2015 р.

Порівняно зі своїми попередниками, депутати Верховної Ради восьмого скликання працюють набагато активніше.

Про це сьогодні, 16 червня, під час прес-конференції ГМ "ОПОРА" на тему: «Наскільки ефективно працюють народні депутати Львівщини: аналіз діяльності крізь призму округів», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив представник мережі «Опора» у Львові Олександр Неберикут.

- Це проявляється не тільки в кількості законопроектів, яких зареєстровано мало не три тисячі. Це проявляється і в кількості часу, який витрачається на роботу.

Якщо депутати попереднього скликання працювали близько місяця в форматі пленарних засідань з півроку, то цей парламент вдвічі більше. І переносили вихідні дні, і працювали у святкові дні. Такого раніше не було, - каже він.

Крім того, попередній парламент постійно блокували опозиційні партії та депутати. А зараз такого ще не було.
- Що стосується кількості законопроектів, то не важливо, чи їх є 3 тисячі, чи 10 тисяч. Важливо, скільки з них прийнято. Отож, ми бачимо, що Кабмін подав 159 та 35 подав Президент. З них було ухвалено шосту частину. Це – дуже багато. Попередній парламент за цей час набагато менше ухвалив, - каже Олександр Неберикут.

За його словами, в цьому парламенті існує коаліція, і партії між собою дуже добре комунікують.  
- Блок Порошенка у 94 випадках зі ста голосує однаково з «Народним Фронтом», це основний його союзник. 93 відсотки - спільного голосування з Радикальною партією Ляшка. 78 відсотків - спільних голосувань з об’єднанням «Батьківщини». І лише 67 відсотків - з об’єднанням «Самопоміч», - зауважив активіст.

Що стосується «Самопомочі», то її роль в коаліції є найменш вираженою.

Що стосується депутатів-мажоритарників від Львівщини, то активісти помітили, що більшість з них не є ініціаторами та авторами законопроектів, а тільки підтримують інших депутатів. Загалом ці депутати підписалися під 136 законопроектами.
- Переважна частина депутатів не має самостійних законопроектів. Хоча лідерами законотворців є Дмитро Добродомов, Володимир Парасюк та Оксана Юринець.

Винятком є Тарас Батенко, який самостійно зареєстрував кілька законопроектів, які стосуються відзначення пам’ятних дат чи інших проблем округу, - каже Олександр Неберикут.

У цих законопроектах втілюють передвиборчі обіцянки або реагування на поточні проблеми. Але такі індивідуальні проекти не мають шансів на прийняття.

Дмитро Добродомов найкраще співпрацює з Олегом Мусієм. Ще непогано працює над законами Добродомов з Богданом Матківським. Оксана Юринець надає перевагу співпраці над законопроектами з Володимиром Парасюком. А брати Дубневичі віддають перевагу співпраці один з одним.
- Але в цілому діяльність депутатів-мажоритарників Львівщини не є синхронною і не є скоординованою. Не має таких документів, які би об’єднували всіх депутатів-мажоритарників, стосувалися проблем Львівщини або кількох округів і були би предметом лобіювань депутатів від Львівщини, - каже активіст.

dailylviv.com

До теми

18:13 11 травня 2021 р.

Медведчука і Козака підозрюють у держзраді: що відомо

Віктору Медведчуку оголосили підозру в державній зраді. Сьогодні, 11 травня, генпрокурор Ірина Венедіктова підписала відповідну постанову у відношенні нардепа і його соратника з "Опозиційної платформи - За життя" Тараса Козака. СБУ шукає Медведчука для вручення йому підозри.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу