До Збройних Сил України мобілізують передусім тих, хто вже служили в армії (відео)

15:08 17 березня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це повідомив у понеділок на брифінгу виконувач обов’язків голови парламентської фракції ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Він також зазначив, що рішення парламенту про затвердження указу про часткову мобілізацію дає законні підстави для військкоматів, відповідним підрозділам Збройних Сил України негайно ухвалити всі відповідні рішення, які дозволяють залучити всіх фахівців, які пройшли службу в армії. За словами Сергія Соболєва, принцип добровільності залишається для АР Крим та Севастополя в зв'язку зі складною ситуацією на території Криму.

Щодо всіх інших діятиме відповідний закон, до якого внесено зміни, де визначено перелік професій, які залучаються для виконання завдань по мобілізації. Соболєв повідомив також, що цей закон вступить в силу з дня підписання, а також зазначив, що на базі Українського дому створено мобілізаційний центр для мобілізації всіх осіб, які бажають служити в Національній гвардії.

За словами Сергія Соболєва, «після цього всі так звані парамілітарні формування мають діяти або в межах Національної гвардії, або вважатимуться такими, що не відповідають законодавству України». Виконувач обов’язків голови фракції ВО «Батьківщина» поінформував також, що найближчим часом буде створено Трудову гвардію, членам якої буде запропоновано здійснювати роботи щодо благоустрою з оплатою цієї праці.

Про це інформує в понеділок «Українська правда».

Як повідомляв «Щоденний Львів», у понеділок, 17 березня, Верховна Рада затвердила указ виконувача обов'язків Президента Олександра Турчинова про часткову всеукраїнську мобілізацію.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу