До українського кордону стягують ешелони російської військової техніки (відео)

19:15 6 червня 2015 р.

  • 0


Фото: informnapalm.org

Трасою Ростов-Таганрог перекидають убік нашої країни самохідні 152-міліметрові гаубиці САУ 2С33 «Мста-С».

На залізничній станції в селі Покровське Ростовської області РФ очевидці зафіксували декілька залізничних ешелонів із російською військовою технікою. Про це з посиланням на дані соцмереж пише повідомили сьогодні, 6 червня, активісти спільноти «InformNapalm».

На одному з оприлюднених ними фотографій у кадр потрапила лише частина третього залізничного ешелону з військовою технікою. Своєю чергою, на іншому знімку видно цей же ешелон зі самохідними 152-міліметровими гаубицями САУ 2С33 «Мста-С».

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, на сайті спільноти «InformNapalm», де також оприлюднено відео, на якому колона різної військової техніки рухається трасою Ростов-Таганрог.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:18 27 травня 2020 р.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ

На засіданні у середу, 27 травня, Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади.

Рубрика: Політика

17:22 26 травня 2020 р.

ЛОДА пообіцяла прихильникам Брюховицької ОТГ донести їхню позицію до Президента й Уряду

Сьогодні, 26 травня, жителі села Домажир та довколишніх сіл перекрили дорогу у Підрясному. Люди протестують проти приєднання їхніх сіл до Львова, вимагаючи створення Брюховицької ОТГ.

Рубрика: Політика