До українського кордону перекидають підрозділи російських десантно-штурмових дивізій, – ЗМІ (відео)

23:56 17 червня 2014 р.


Фото: YouTube

Про це, як запевняє у вівторок московська газета «Ведомости», їй повідомило джерело, близьке до міністерства оборони РФ.

Журналіст Алєксєй Нікольській повідомив сьогодні, 17 червня, в публікації «Російські війська знову перекидають на український кордон» у московській газеті «Ведомости», що, за словами джерела, близького до російському військового відомства, «зараз дійсно відбувається перекидання до кордону чотирьох батальйонних тактичних груп двох десантно-штурмових дивізій (7-й і 76-й), 56 -й десантно-штурмової бригади та 19-ї окремої мотострілкової бригади. «Не виключено, що кількість перекинутих військ буде збільшено», – додав співрозмовник «Ведомостей». За його словами, «це перекидання проводиться для забезпечення безпеки кордону у зв'язку з неодноразовими її порушеннями з боку українських військових формувань». 

«Ведомости» також цитують експерта російського Центру аналізу стратегій і технологій Василя Кашина, котрий стверджує – мовляв, «із заяв українського керівництва випливає, що військові дії переміщуються на кордон з Росією, тому перекидання туди російських військ для забезпечення її безпеки неминуча»; «війська, швидше за все, будуть реагувати на події так само, як турецькі війська на кордоні з Сирією, тобто припиняти порушення кордону і збивати літальні апарати, які будуть її перетинати».

Як інформував «Щоденний Львів», спільнота військових фахівців «Інформаційний Спротив» та її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук – повідомляли сьогодні:

«Уздовж східних кордонів України в прикордонних районах Росії зосереджені російські війська:

Навпроти Донецької області – близько 6 500 особового складу.

Навпроти Луганської та Харківської областей – понад 4 100 о/с.

Навпроти Сумськіої та Чернігівської областей – більше 2 500 о/с.

На території Ростовської області РФ зафіксовані диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) зі складу частин російського спецназу.

Деякі російські військовослужбовці зі складу ДРГ одягнені у форму Збройних сил України.

Дислокація ДРГ – райони м. Каменськ-Шахтинський, Гуково, Новошахтинськ (Ростовська обл., Росія).

Готові до перекидання на територію України для посилення угруповань терористів (загальною чисельністю понад 1 000 осіб), які діють у р-ні Луганська, Станично-Луганського й Свердловська (Луганська обл., Україна).

Також у прикордонних районах РФ зафіксовані групи бойовиків (найманців) загальною чисельністю до 600 осіб, які мають у розпорядженні вантажні автомобілі і 17 бойових броньованих машин.

Дислокація груп найманців – Матвєєв-Курган, Куйбишево, Лисогорка (Ростовська область Росії).

Готові до перекидання на територію України для посилення угруповань терористів (загальною чисельністю понад 2 500 осіб), які діють у р-ні м. Сніжне, Торез і Шахтарська (Донецька область, Україна).

Також можливе перекидання до кордону (і далі не українську територію) ДРГ зі складу 22 обр СпН (Ростовська обл., Росія), підрозділи якої з 13 червня перебувають у повній бойовій готовності».

«Щоденний Львів» інформував також, що керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти військових експертів «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук вважає: «Підтягування російських військ до кордону з Україною – це глобальна провокація. Російські диверсанти в українській військовій формі, які зараз стирчать біля кордону, – це інструмент такої провокації. Не здивуюся, якщо завтра на кордоні розпочнуться незрозумілі і вкрай резонансні дії ряджених «українських військових», які дадуть Путіну привід вживати найнеадекватніші дії проти України. Треба пам'ятати, що провокатор Гітлер, який кинув половину світу у вогонь війни – дитина порівняно з провокатором Путіним. Останній не показав і десятої частини тієї підлості й підступності, на які здатний. Зупинити його може тільки міжнародне співтовариство, яке вважає за краще робити красиві заяви з циклу «і вашим, і нашим», аніж діяти».


Відео: «Русско-украинская война»

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу