До структури виконавчих органів Львівської міськради внесуть зміни (оновлено: відео)

16:46 17 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Положення про виконавчі органи ЛМР повинні затвердити до 1 лютого 2016 року.

«Львівська міська ради внесла зміни до структури виконавчих органів мерії», – повідомили сьогодні, 17 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Йдеться, зокрема, про перейменування посад заступників міського голови, а також зміну підпорядкування кількох департаментів та управлінь. Так, зміни торкнуться заступників міського голови з підготовки до ЄВРО-2012 і з питань містобудування та інфраструктури, посади яких тепер офіційно звучатимуть як заступник з питань розвитку і заступник з економічних питань та містобудування відповідно.

Окрім цього, останній отримає у підпорядкування управління капітального будівництва та департамент економічної політики, а натомість передасть першому заступнику департамент житлового господарства та інфраструктури. Водночас, департамент фінансової політики тепер напряму підпорядковуватиметься міському голові Львова.

Керівник міського юридичного управління Гелена Пайонкевич відзначила: «Ці зміни є технічними: ми не скорочуємо та не ліквідовуємо жодних структур. Однак, безумовно, найближчим часом на розгляд має бути винесено нову структуру, оскільки є відповідні зміни в законодавстві».

А міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Ми домовились із керівниками фракцій про створення спільної комісії для роботи над новою структурою Львівської міської ради, яку необхідно приймати негайно, тому що сьогоднішня вже вичерпала свої ресурси. Я пропоную, щоб, пропрацювавши в цій комісії у грудні та першій половині січня, ми оперативно винесли консолідовану структуру на голосування. Потім близько двох місяців вона буде входити в дію і, сподіваємось, уже з другого кварталу у нас буде нова структура. Сьогоднішні зміни носять точковий характер, щоб уже зараз можна було якісно оптимізувати роботу двох департаментів».

Згідно з текстом ухвали, виконавчий комітет повинен підготувати та подати на розгляд міської ради проекти ухвал про затвердження структури виконавчих органів та розмежування повноважень між ними, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, а також витрат на їх утримання. Положення про виконавчі органи ради повинні затвердити до 1 лютого 2016 року».

dailylviv.com

До теми

09:56 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині агітатори обтелефоновують виборців і просять проголосувати за “ЄС” та Олега Синютку

19 жовтня агітатори обтелефонували мешканців Львівщини із проханням прийти на вибори 25 жовтня, проголосувати за “Європейську Солідарність” та кандидата на посаду очільника міського голови Львова Олега Синютку.

Рубрика: Політика

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу