До східних кордонів України стягують російські війська

17:50 3 березня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це заявив сьогодні на брифінгу директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

За його словами, стягнення військ і техніки до східних кордонів України свідчить про підготовку Росії до можливого вторгнення в нашу державу через сухопутні кордони країни. Директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс повідомив також, що станом на 3 березня, за інформацією Державної прикордонної служби України, поблизу кордонів Харківської, Луганської, Донецької областей продовжуються накопичення військ і військової техніки на території Російської Федерації.

Як зазначив Перебийніс, водночас, за інформацією Генерального консульства України в Ростові-на-Дону, губернатор Ростовської області видав розпорядження про розгортання в Куйбишевському районі таборів або місць для прийому біженців з України. Відтак Перебийніс констатував: «Зазначені дії представників державної влади РФ можуть свідчити про підготовку російської сторони до можливого вторгнення на територію України через сухопутні кордони України».

Про це інформує в понеділок УНІАН. Як повідомляв «Щоденний Львів», самопроголошений «губернатор Донецької області» кличе до неї російську армію.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу