До Міноборони й Генштабу намагаються повернутися генерали, які розвалювали Збройні Сили, – експерт

22:58 25 червня 2014 р.


Фото: argumentua.com

На це звертає увагу керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук за підсумками 25 червня.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти військових експертів «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук розпочав у четвер коментувати на сайті «ІС» та на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» підсумки 25 червня традиційно для нього – «з поганого:

1. «Перемир'я» триває в односторонньому порядку.

Терористи обстрілюють позиції сил АТО, підривають залізні дороги, захоплюють нові адмінбудівлі. Гинуть і мирні громадяни.

У тому числі діти. Сьогодні лікарі повідомили, що вбитому терористами 24 червня о Антрациті 10-місячному немовляті один з осколків потрапив прямо в серце. 

Я не знаю, якою треба бути тварюкою, щоб стріляти з підствольника по дитячому майданчику. Як це взагалі можливо? Одне слово – нелюди. 

2. Дивні справи творяться в Генпрокуратурі України.

Скорочення апарату ГПУ, про яке оголосив глава відомства – безумовно, позитив. Але тут же на посади першого заступника генпрокурора сталася дивна ротація: М.Голомшу змінив колишній прокурор Києва Н.Герасимюк. 

Проти кандидатури останнього, нагадаю, виступав «Правий сектор». Мовляв, цей пан працював в органах прокуратури в часи Януковича і фальсифікував кримінальні справи проти учасників Майдану. 

Я не кажу, що «Правий сектор» – істина останньої інстанції. Але раз уже такі серйозні звинувачення прозвучали, то непогано було б провести ретельне розслідування й поставити всі крапки над «і» з приводу особистості Герасим'юка. А не призначати його нишком на таку високу посаду. 

3. Виходячи зі справ прокурорських – справи армійські. 

У нас з'явилася інформація про те, що деякі генерали, які виявляли особливу спритність при Януковичі у справі розвалу армії, потроху промацують грунт для повернення у військове відомство. У зв'язку з цим ми спробували з'ясувати долю одного цікавого документа – результатів розслідування, проведеного Міноборони ще в квітні цього року, з приводу розвалу Збройних Сил.

А там, за нашими даними, вказані прізвища конкретних генералів і адміралів – винуватців, не побоюся цього слова, трагедії. Ці матеріали були передані в Генпрокуратуру, і з тих пір про них нічого не чути. 

Конців розслідування ми поки не знайшли – в ГПУ хаос через нових призначення. Але чекаємо, що генпрокурор Ярема проллє світло.

По-перше, Батьківщина повинна знати своїх «героїв» в обличчя. А по-друге, не можна допустити цих «стратегів» знову в МО і Генштаб. Як би їм не хотілося. 

З хорошого: 

1. Кабмін ухвалив рішення про інженерно-технічне облаштування держкордону з Росією. 

Великої Китайської стіни не буде, але рови, колючий дріт і технічні засоби спостереження – обов'язково. Нехай у Кремлі стогнуть і плачуть, що Київ не може проводити демаркацію в односторонньому порядку.

Усім (крім самих росіян) вже зрозуміло: будь-який сусід Росії може відчувати себе спокійно, тільки відгородившись від Путіна високим парканом.  А за цим парканом бажано мати й зграю злих псів (чи то пак прикордонні війська та армію), щоб непрошені посланці Путіна залишалися не тільки без штанів, але й без дечого більш цінного. 

Бо один раз ми з Росією вже «потоваришували». Тепер розсьорбуємо. 

2. У ЄС створюється новий орган – група підтримки України, куди увійдуть європейські чиновники і дипломати.

Мета групи – координація структур ЄС з питань, пов'язаних з Україною. Створення такого органу для роботи з країною – не членом Євросоюзу, безпрецедентно. Будемо сподіватися, що це не тільки красивий крок, але і дійсно якісно новий формат роботи Брюсселя з Києвом. 

3. СБУ затримала терористів, які готували диверсії і теракти в Дніпропетровську, й мріяли про «Дніпропетровську народну республіку», яка б тісно співпрацювала з «ЛНР» і «ДНР». 

Нарешті мрія тих, хто не стали «президентами» й «прем'єрами» «народної республіки», тісно співпрацювати з покидьками суспільства нарешті збудеться. Правда, за гратами. 

Тут їх чекає захоплюючий і пишний процес інавгурації біля тюремної параші. Як любив казати їх духовний батько Гіммлер, «Jedem das Seine» – кожному своє...».

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу