До Львова завітав прем'єр Канади Джастін Трюдо

13:10 12 липня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Делегація Збройних Сил Канади на чолі з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо відвідає Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного.

Сьогодні з візитом у Львові та області перебуває Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо – повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Почесного гостя в аеропорту зустріли міський голова Львова Андрій Садовий та голова ЛОДА Олег Синютка. Відтак, делегація Збройних Сил Канади на чолі із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо відвідає Міжнародний центр миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного.

Під час візиту канадська делегація ознайомиться із матеріально-технічною базою МЦМБ, його можливостями, відвідає канадську компоненту Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи та обговорить питання щодо підготовки підрозділів Збройних Сил України канадськими інструкторами.

Джастін Трюдо – канадський політик, лідер Ліберальної партії Канади. Він є старшим сином колишнього прем'єр-міністра П'єра Трюдо. Прем'єр-міністр Канади – з 4 листопада 2015 року. Отримав ступінь бакалавра гуманітарних наук в галузі літератури в Університеті Макгілла та ступінь бакалавра освіти в Університеті Британської Колумбії. Вів соціальні дослідження і викладав французьку мову. Член Палати громад з 2008. На парламентських виборах у жовтні 2015 року очолювана ним Ліберальна партія здобула переконливу перемогу, отримавши 184 місця і можливість сформувати уряд більшості».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів