До Львова прибув із Москви «колорадський» потяг

14:01 14 травня 2014 р.


Фото: uapress.info

Декілька вагонів у ньому повністю розмальовані жовтними й чорними кольорами.

Інтернет-видання «Преса України» розповідає сьогодні, 14 травня, в повідомленні «Росіяни вирішили понервувати «бандерівців» і зафарбували вікна в потязі «Москва-Львів» (ФОТО)»:

«Багато львів’ян були немало здивовані, коли на залізничний вокзал цього міста прибув потяг «Москва-Львів», в якому декілька вагонів були повністю розмальовані у колорадські стрічки. Очевидно, що таким чином в Росії вирішили передати «полум’яний» привіт львівським (і не тільки) «бандерівцям».

Мусимо відзначити, що це їм вдалося. Виникає єдине запитання: як було їхати добу (чи навіть більше) пасажирам цих вагонів, вікна яких були повністю зафарбовані в чорний-темножовтий колір? Здається, що авторам та виконавцям такої ініціативи це навіть в голову не прийшло...».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу