До Львова повернулися у відпустку близько півсотні десантників 80-ї аеромобільної бригади (відео)

20:28 8 лютого 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Родичі, друзі і керівники частини радісно зустрічали військових, які провели у зоні збройного конфлікту від одного до шести місяців.

«До Львова повернулися близько півсотні бійців 80-ї аеромобільної бригади повідомлило сьогодні, 8 лютого, «Громадське телебачення», зазначивши також при цьому:

«Зустрічали військових родичі, друзі і керівники частини. Військові провели у зоні збройного конфлікту від одного до шести місяців. Попереду в них кількатижнева відпустка, після якої більшість знову відправлять на фронт».

Як інформував «Щоденний Львів», у суботу в прес-службі Міноборони повідомили: «У рамках чергової ротації до пункту постійної дислокації прибули понад 30 військовослужбовців 80 окремої аеромобільної бригади, які брали участь в антитерористичній операції на сході країни».


Відео:

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу