До Львівської міськради можуть увійти представники шести партій, – ЗМІ

14:08 19 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Серед шести претендентів на місця у ЛМР – три непарламентські партії, - такі чергові соціологічні фантазії.

У друкованих та електронних засобах масової інформації триває публікація передвиборчих рейтингів, гіперпосилання на джерела яких при цьому відсутні. Один із них запропонували читачам на сайті «Телеканалу «112 Україна»:

«Лідерами симпатій львів’ян стали «Об’єднання «Самопоміч», БПП «Солідарність» і партія «Наш край». Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного центром досліджень та комунікацій «ActiveGroup» у Львові з 10 до 14 жовтня.

Серед шести партій, що проходять до міськради Львова, – три непарламентські. Якби вибори відбулись 11 жовтня, «Об’єднання «Самопоміч» отримало б 32,9% голосів (45,8% від тих, хто має намір взяти участь у виборах), за БПП «Солідарність» готові проголосувати 6,9% опитаних (9,6%  від тих, хто прийде на дільниці), замикає трійку лідерів партія «Наш край» – за неї проголосувало б 6% опитаних (8,3% тих, хто прийде на вибори).

Далі йдуть «Громадянська позиція» (5,8% і 8%, відповідно), ВО  «Свобода» (5,6% і 7,8%) та «Народний контроль» (4,3% та 6%). На межі прохідного бар’єру перебуває ВО «Батьківщина» (3,1% та 4,2% відповідно). Близько 20% львів’ян ще не визначились, за кого голосуватимуть на виборах 25 жовтня.

На виборах міського голови Львова лідирує чинний мер Андрій Садовий з результатом 38,6% (46,5% від тих, хто визначився з вибором). На другому місці опинився представник «Народного контролю» Дмитро Добродомов (9,0% та 10,8% відповідно), третю сходинку посів Володимир Гірняк з «Громадянської позиції» (8,7% та 10,5%), Олег Баляш від партії «Наш край» отримав би 6,7% голосів респондентів (8,1% тих, хто має намір взяти участь у виборах).

На п’ятій сходинці – Оксана Юринець від БПП Солідарність» (6,2% і 7,5%). Шосте місце – у Руслана Кошулинського від ВО «Свобода» (6,1% і 7,4% відповідно).

Опитування провів центр досліджень та комунікацій ActiveGroup у Львові методом індивідуального інтерв’ю 10-14 жовтня 2015р. Загалом було опитано 1200 респондентів у віці понад 18 років. Похибка не перевищує 2,5 %.

Про це повідомили сьогодні, 19 жовтня, на «Телеканалі «112 Україна».

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу