До Луганська завезли більше 2,5 тисячі чеченців, головне їхнє завдання – зірвати вибори, – ЗМІ (відео)

10:02 19 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Вони особливо агресивні і їх бояться навіть сепаратисти.

«ТСН» розповідає в телесюжеті «У Луганськ під вибори привезли чеченців, але місцеві сміливці готуються до голосування»:

«На Луганщині люди зі зброєю намагаються зірвати президентські вибори. Спочатку вони серед білого дня грабують водіїв і забирають авто, а потім на очах у дітей викрадають директора школи.

Сьогодні члени окружкомів отримують відверті погрози і залякування, їм погрожують побиттям і викраданням. До того ж, через повний контроль міста терористами завезти бюлетені дуже важко.

Але є героїчні люди, які навіть у цих умовах вибори готують, чому сприяє настрій луганчан. За словами активістів місцевого Євромайдану, вони все частіше думають про те, щоб виїхати з Луганська. 

Життя в місті, де більше ніхто тебе не захищає, стає все більше неконтрольованим. Для того, щоб дізнатися про підготовку до виборів, потрібно працювати під прикриттям.

Так, під захопленою бойовиками СБУ, дуже багато триколорів, йде трансляція виключно російських каналів. Контингент поділений приблизно навпіл: половина – це озброєні бойовики, а інші – місцеві безпритульні або малозабезпечені.

Місцеві сепаратисти кажуть, що у разі небезпеки їм одразу видадуть зброю, що є для організації виборів серйозною проблемою. За словами юриста Комітету виборців України у Луганській області Богдана Бондаренка, владі потрібно забезпечити охорону дільниць.

«Я просто не уявляю, як вони провезуть вантажівки з бюлетенями», – каже він.

Та значно небезпечнішими є вихідці з Кавказу. За розповідями, до міста завезли вже більше двох з половиною тисяч чеченців.

Головне їхнє завдання – зірвати вибори. Вони особливо агресивні і їх бояться навіть сепаратисти.

Однак неабияку мужність демонструють у центрвиборчкомі та Комітеті виборців України. Вони наважуються навіть проводити передвиборчі тренінги. 

Луганськ ще продовжує вдавати з себе антиукраїнське місто, але віра луганчан в те, що на барикадах відстоюють їхні права, серйозно похитнулася. Не допоміг навіть псевдореферендум.

Місцеві мешканці скаржаться: вулицями вештається вже навіть озброєні підлітки, що є реальною загрозою, тому прихильників обрання нової влади щодня більшає. Та все ж перебільшувати готовність Луганська до голосування не варто.

Схід хоче бути почутим, але вперто продовжує позбавляти себе права голосу. Зокрема тому, що дозволяє іноземним терористам вільно почувати себе в місті.

Поспілкувавшись з багатьма луганчанами стає зрозумілим, що дехто хоч і боїться, але все ж таки піде на вибори президент, але їм потрібна неабияка підтримка. І якщо 25 травня луганчани таки скористаються своїм правом обирати президента, то тільки завдяки сміливим людям, які є в регіоні».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

20:34 23 жовтня 2020 р.

Львівський архітектор розповів, якими мають бути мобільні госпіталі для хворих на COVID-19

Епідіемія набирає обертів, і нині влада вже обговорює, в яких будівлях немедичного призначення можна буде розміщувати хворих на коронавірус у разі, якщо лікарні й шпиталі не витримають навали пацієнтів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу