До Києва перебралися з Донбасу для організації заколоту до 1,3 тисячі диверсантів, – експерт

18:44 7 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: AP Photo

Про це попередив у понеділок журналіст та експерт з безпеки Ігор Мягченков.

Інтернет-видання «iPress.ua» інформує «Під виглядом біженців з Донбасу до Києва в'їхало близько 1,3 тис бандитів, – журналіст»:

«У найближчі тижні може розпочатися реалізація плану Росії з дестабілізації ситуації у столиці України. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebоok» повідомив журналіст, експерт з безпеки Ігор Мягченков. За його словами, під виглядом біженців з Донбасу до Києва в'їхало близько 1,3 тис бандитів, діяльність яких спонсорується з Росії.

«Бандитський кістяк буде посилено членами сімей переселенців, заляканих функціонерами ЛНР/ДНР, а також київськими та навколо київськими тітушками (для спрощення логістики + знання району проведення операції). Диверсанти, які вже кілька місяців перебувають у Києві, повинні провести навчання, інструктаж і первинне матеріально-технічне забезпечення бандформувань. По сигналу «СТАРТ» вони передадуть бандитам зброю і диверсійні матеріали, ввезені в Україну в січні-лютому 2014», – стверджує експерт.

За словами Мягченкова, терористи мають перед собою конкретні цілі серед яких:

а) погіршити криміногенну ситуацію у Києві та області, посіяти паніку і хаос;

б) викликати обурення киян до переселенців з Донбасу, команди Яценюка і Порошенка;

в) переведення рівня міжрегіональної та міжконфесійної нетерпимості через точку неповернення;

г) формування позитивного іміджу тих українських політиків, «які врятують Україну»;

д) створення ідеального фону і оптимальної логістики для введення «миротворчих сил» до столиці;

е) організація державного перевороту шляхом зриву жовтневих виборів або проштовхуванням в парламент антиукраїнських сил.

Журналіст також пропонує свій варіант уникнення такого сценарію розвитку подій:

«1. У лютому ми зуміли не допустити задуману поза Києвом Варфоломіївську ніч для «майданутих» киян, патрулюючи локальними групами свої райони - пора реанімувати локальну самооборону (ЛСО);

2. Зараз тепло і крамничні бабусі, знаючі кожну пташку біля свого будинку, можуть захистити свої під'їзди від бандитів і найманців. Бабусям слава і матеріальна подяка;

3. В ім'я власної безпеки потрібно ретельно доглядати за квартирантами і «квартирантами» у будинку /під'їзді/ на поверсі;

4. Необхідно оточити реальною турботою переселенців. Тим, хто дійсно був змушений тікати з рідного дому, це допоможе пережити складні часи і стати нашим союзником. Тих, хто приїхав в наш Київ зі злими помислами, така увага дезорієнтує і демаскує», - пропонує він.

«У випадку виявлення потенційно небезпечних суб'єктів не варто займатися самодіяльністю. Краще або дзвонити на гарячу лінію МВС або СБУ, або, в разі відновлення структур локальної самооборони, повідомляти про подібні факти в штаб ЛСО», – зазначає журналіст.

«Ніхто не зможе дорікнути мені в панікерстві, – пише Мягченков. – Зі зими я спростовував чутки про те, що завтра «Беркут» знищить Майдан; нісенітниці про тисячі російських спецназівців в Борисполі та Жулянах; дезу ЗМІ про швидке повномасштабне вторгненні РФ. Тільки тричі я говорив про протилежне: 17, 18 і 19 лютого. Зараз, на жаль, я повинен зробити це ще раз, але з достатнім часовим запасом для адекватного реагування. Крім того, сьогодні спецслужби України і частина МВС на нашому боці».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини