До кордонів України стягують російські винищувачі Су-34 (відео)

13:33 19 червня 2014 р.


Фото: newstube.ru

Про те, чим пов’язана їх передислокація та як довго вони залишатимуться там, – невідомо.

Телеканал «Інтер» інформує сьогодні, 19 червня, в повідомленні «Росія стягує до кордонів з Україною винищувачі Су-34 (відео)»:

«Напередодні до Ростовської області прибула ціла група Су-34. Винищувачі-бомбардувальники, здатні вражати ціль із максимальною точністю за будь-якої погоди і удень, і вночі, замінять менш маневрені літаки. З чим пов’язана така передислокація та як довго Су-34 залишатимуться поблизу українського кордону – невідомо.

Олексій Бєлоног, пілот: «Дані літаки прибули, щоб замінити більш стару модель Су-24М. За своїми можливостями вони дозволяють вирішувати великий спектр поставлених бойових завдань.»

Напередодні про інцидент із російськими винищувачами повідомили і військово-повітряні сили Великої Британії. 17 червня повітряна оборона НАТО помітила чотири окремі групи російських літаків у міжнародному просторі поблизу країн Балтики.

У повітря підняли британські винищувачі «тайфун». Сторожові судна вистежили російські літаки і прослідували за ними, поки ті не взяли зворотний курс».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу