До кадрового резерву Львівської ОДА зараховано 21 учасника програми «Реалізуй себе у владі»

14:48 1 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На роботу в ЛОДА наразі запрошують шістьох стажерів, які завершили навчання за програмою «Реалізуй себе у владі».

Шестеро стажерів, які пройшли навчання у Львівській обласній державній адміністрації за програмою «Реалізуй себе у владі», претендують на працевлаштування у її структурні підрозділи. Учасники програми стажувалися у департаментах економічного розвитку, торгівлі та промисловості, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, екології та природних ресурсів та житлово-комунального господарства.

«Уже у травні ті, хто подасть необхідні документи, пройде спеціальну перевірку й отримає службове посвідчення, - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Ми на вас дуже розраховуємо. Ви змінили обласну адміністрацію. Бажаю вам, щоби той досвід, який ви тут отримали, використали для себе, для громади і для держави. Це дуже важливо».

Відповідні сертифікати про успішне проходження та завершення навчання отримали 44 стажери, з них 21 – зараховано до кадрового резерву. На цей час проходять стажування у Львівській ОДА ще 88 осіб.

Проект зі залучення талановитої молоді до державного управління «Реалізуй себе у владі» стартував у лютому цього року. До проекту зголосилося 174 особи.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу