До будівлі Держприкордонслужби намагалися вдертися ті, хто вимагають відставки її голови (відео)

10:44 12 червня 2014 р.


Фото: Maidan Press Center

Охорона поливала особливо активних водою з пожежного брандспойту.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 12 червня, в повідомленні «У Києві мітингувальники штурмують будівлю Держприкордонслужби з вимогою відставки глави відомства»:

«У Києві близько трьох десятків мітингувальників намагаються штурмом взяти будівлю головного офісу Державної прикордонної служби на вулиці Золотоворітській. Як передає кореспондент УНІАН, проти них охорона будівлі застосувала брандспойт.

Загалом близько сотні мітингувальників, які називають себе активістами Майдану, переважно одягнені в камуфляжну форму, пікетують будівлю Держприкордонслужби. Вони звинувачують керівництво відомства у корупції та нездатності організувати охорону державного кордону на сході країни. 

До них вийшов заступник голови Держприкордонслужби і намагався їм щось пояснити, вступити в розмову. Однак мітингувальники почали кричати «Ганьба!» і після цього вчинили спробу потрапити всередину приміщення.

Після цього охорона будівлі почала поливати особливо активних водою з пожежного брандспойту.

Наразі мітингувальники продовжують знаходитись безпосередньо біля входу в будівлю і скандувати: «Литвина у відставку» (голова Держприкордонслужби Микола Литвин. – УНІАН)».

Натомість агенція «Укрінформ» розповідає в четвер у повідомленні «Активісти заблокували прикордонників. Вимагають люструвати Литвина»:

«Будівлю Державної прикордонної служби з 6 години ранку блокують представники громадських організацій, зокрема Ради Майдану й «Правого сектору», з вимогою люстрації у відомстві й відставки його керівника Миколи Литвина. Про це повідомляє кореспондент «Укрінформу».

«Ми вимагаємо відставки Литвина і люстрації у відомстві», – сказав один з представників «Правого сектору», який не представився.

Всі виходи Держприкордонслужби по вулицях Золотоворітській та Володимирській перекриті. Співробітники Державної прикордонної служби не можуть потрапити на роботу.

До мітингувальників підходив перший заступник голови Держприкордонслужби Павло Шишолін. Однак наразі сторони не дійшли компромісу, тому блокування будівлі триває».

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу