До будівлі Держприкордонслужби намагалися вдертися ті, хто вимагають відставки її голови (відео)

10:44 12 червня 2014 р.


Фото: Maidan Press Center

Охорона поливала особливо активних водою з пожежного брандспойту.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 12 червня, в повідомленні «У Києві мітингувальники штурмують будівлю Держприкордонслужби з вимогою відставки глави відомства»:

«У Києві близько трьох десятків мітингувальників намагаються штурмом взяти будівлю головного офісу Державної прикордонної служби на вулиці Золотоворітській. Як передає кореспондент УНІАН, проти них охорона будівлі застосувала брандспойт.

Загалом близько сотні мітингувальників, які називають себе активістами Майдану, переважно одягнені в камуфляжну форму, пікетують будівлю Держприкордонслужби. Вони звинувачують керівництво відомства у корупції та нездатності організувати охорону державного кордону на сході країни. 

До них вийшов заступник голови Держприкордонслужби і намагався їм щось пояснити, вступити в розмову. Однак мітингувальники почали кричати «Ганьба!» і після цього вчинили спробу потрапити всередину приміщення.

Після цього охорона будівлі почала поливати особливо активних водою з пожежного брандспойту.

Наразі мітингувальники продовжують знаходитись безпосередньо біля входу в будівлю і скандувати: «Литвина у відставку» (голова Держприкордонслужби Микола Литвин. – УНІАН)».

Натомість агенція «Укрінформ» розповідає в четвер у повідомленні «Активісти заблокували прикордонників. Вимагають люструвати Литвина»:

«Будівлю Державної прикордонної служби з 6 години ранку блокують представники громадських організацій, зокрема Ради Майдану й «Правого сектору», з вимогою люстрації у відомстві й відставки його керівника Миколи Литвина. Про це повідомляє кореспондент «Укрінформу».

«Ми вимагаємо відставки Литвина і люстрації у відомстві», – сказав один з представників «Правого сектору», який не представився.

Всі виходи Держприкордонслужби по вулицях Золотоворітській та Володимирській перекриті. Співробітники Державної прикордонної служби не можуть потрапити на роботу.

До мітингувальників підходив перший заступник голови Держприкордонслужби Павло Шишолін. Однак наразі сторони не дійшли компромісу, тому блокування будівлі триває».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу