Дніпропетровщина на межі з Донецькою областю формує зведений загін оборони

15:21 1 вересня 2014 р.

У Павлоградському районі Дніпропетровщини, який межує з Донецькою областю і у випадку посилення російської агресії першим зустрічатиме ворога, облаштовують додаткові блок-пости і створюють зведений загін оборони.

Про це під час відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Як Дніпропетровщина боронитиметься від російських військ? Чим може допомогти Львівщина?» повідомив Сергій Мороз, начальник відділу організації діяльності спеціальних установ міліції ГУ МВС України у Дніпропетровській області, підполковник міліції. Ці блок-пости будуть не мобільними, як попередні, а стаціонарними.

«Для недопущення актів агресії створені блок-пости у всіх напрямках. Зараз їх є 16 на ключових трасах. Більша частина – в східному напрямку. До їх складу входять представники МВС, Національної гвардії, самооборони, громадських формувань. Зараз створюється ще 5 блокпостів», - сказав Мороз.

Він також наголосив, що живої сили Дніпропетровщині не бракує  На Дніпропетровщині, за його словами, є великий гарнізон міліції.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу