Дмитро Разумовський звинуватив Валерія Веремчука і Дмитра Добродомова в продажу неякісних бронежилетів

17:37 14 жовтня 2014 р.


Фото: facebook.comato.newsphotos_stream

Велика кількість кандидатів у депутати на в окрузі №116 – це політтехнологія, щоби допомогти виграти вибори Ірині Фаріон.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 116, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець Дмитро Разумовський.
Округ №116  у м.Львові - один із двох на Львівщині, в якому балотується велика кількість сильних кандидатів. Ситуацію, коли саме тут зібралося так багато охочих поборотися за депутатський мандат, Дмитро Разумовський пояснює просто:
- Це політтехнологія. Пані Фаріон минулого разу на виборах набрала приблизно 77 тисяч голосів в окрузі. А зараз підтримка зменшилася. За моїми підрахунками, вона становить 15-20 відсотків виборців. Тепер збільшується кількість кандидатів, щоб тим самим розпорошити голоси. Пані Фаріон задовольнить максимум 22 відсотки, і вона виграє вибори.
Згадуючи інших своїх опонентів, кандидат у народнгі депутати вважає, що окремі з них застосовують адмінресурс.
- Мою політичну агітацію зривають двірники. А на нашому окрузі є пані Подоляк, яка є начальником управління культури ЛМР. І опоненти зривають наші агітки. Але хочу всіх виборців запевнити, що агіток у нас достатньо, - каже Дмитро Разумовський.
За його словами, він витратив на виготовлення агітматеріалів 11 тисяч гривень.

Не оминув Дмитро Разумовський звинуваченнями й інших кандидатів: як своїх опонентів в окрузі, так і кандидата в окрузі №115. 
- Мене обурює піар на крові і піар-кампанія окремих кандидатів. Я навіть можу їх назвати, я нічого не боюся і не цураюсь. Таких, як Добродомов, як Веремчук. Я поясню в чому суть: ми знайшли священика греко-католицької церкви, який в «Народній самообороні», і в тому волонтерському центрі на Сихові не отримав безкоштовно бронежилет, а вони йому були продані за завищеною  ціною на сто євро. І він скерував ці бронежилети людям, якими він опікується в зоні АТО. Вони перевірили ці бронежилети і прострелили зразу два з одного автомата. Ось це мене дуже сильно обурює, - заявив юрист Дмитро Разумовський.

«Щоденний Львів» готовий також подати коментарі на цю тему Валерія Веремчука і Дмитра Добродомова.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу