Для Збройних Сил України закупили 24 тисячі найсучасніших бронежилетів – з 4-м ступенем захисту (відео)

15:54 30 травня 2014 р.


Фото: АР

Про це заявили в п’ятницю Голова Верховної Ради Олександр Турчинов і в.о. міністра оборони Михайло Коваль.

Як передає сьогодні, 30 травня, кореспондент агенції «Укрінформ», Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов заявив у п’ятницю: «Мені міністр оборони доповів, що вони вже закупили 24 тисячі найсучасніших бронежилетів».

При цьому він зауважив, що,Ж у зв'язку з величезними потребами, нині налагоджено випуск бронежилетів національних виробників. Це, на переконання Турчинова, є позитивним не лише з точку зору озброєння ЗС, а й створення нових робочих місць в українському оборонному комплексі.

Водночас він зауважив, що нині Збройні Сили стрімко відроджуються, і парламент робить для цього все можливе. Зокрема, ВР вже прийняла закон щодо спрощення тендерних процедур для ЗСУ, створено умови для використання не лише бюджетних, а й позабюджетних коштів, які допомагають зібрати громадяни України.

Однак Турчинов погодився, що наразі є питання щодо повільності використання коштів для ЗСУ, і причиною цьому він назвав «достатньо складні процедури». Натомість «Телеканал новин «24» інформує в п’ятницю:

«За словами в.о. міністра оборони України Михайла Коваля, українська армія взагалі не мала бронежилетів на озброєнні. Їх закуповували лише для миротворчих функцій.

«Зараз проходить процес забезпечення  військових бронежилетами. Наразі направили на озброєння 24 тисячі цієї амуніції з 4 ступенем захисту», – заявив в. о. міністра.

За його словами, навіть на початковому етапі АТО військових забезпечили бронежилетами афганського зразка, але вони громіздкі і не дуже ефективні, тому їх зараз заміняють на нові. Оновлять також засоби зв'язку.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

18:11 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко заявила у Львові, що Зеленський затіяв своє «потішне опитування» заради легалізації наркотиків

Юлія Тимошенко вважає, що з п’яти питань до народу, які президент вирішив поставити у день виборів, насправді його цікавить лише одне – про легалізацію канабісу в медичних цілях.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу