Для розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міськради забракло голосів

18:48 30 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

За відповідний проект ухвали проголосував лише 21 депутат.

«Сесія Львівської міської ради не проголосувала питання «Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради». За відповідний проект ухвали проголосував лише 21 депутат», – повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила під час розгляду проекту ухвали:

«Львівська міська рада вже станом на сьогодні прийняла ряд рішень, які врегульовують структуру тим чи іншим чином. На одному з попередніх засідань ми затвердили структуру Львівської міської ради, тобто, перелік заступників і перелік виконавчих органів, їхнє підпорядкування, і додаток №2 до цієї структури, де були принципи формування виконавчих органів.

У першу чергу ми говоримо, що депутатами чітко визначено, яка кількість людей повинна бути у департаменті, в управлінні, в управлінні без статусу юридичної особи, яким повинен бути самостійний відділ, яким повинен бути відділ у складі управління. Також визначено основні принципи формування, як у кожному структурному підрозділі повинна розподілятись чисельність працівників.

Упродовж останніх півтори місяці працівники юридичного управління з керівниками відповідних департаментів і управлінь проаналізували нашу попередню ухвалу про розмежування повноважень Львівської міської ради. Ми вибрали ті повноваження, які станом на сьогодні не відповідають вимогам чинного законодавства, бо попередня ухвала приймалась у 2006 році.

Ми ці речі, які не відповідають чинному законодавству, викинули, ми по максимуму забрали дублювання повноважень, як виконання функцій з енергозбереження тощо. Ми проаналізували основні нормативні акти, якими керуються виконавчі органи міської ради, ми врахували вимоги, зазначені у структурі міської ради, обговорили це питання неодноразово з керівниками виконавчих органів».

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу