Для Президента не існує військового вирішення проблеми цілісності України

11:12 6 вересня 2016 р.

Петро Порошенко наголосив у своєму виступі зі щорічним посланням у парламенту, що потенціал нашої армії суто оборонний.

Президент Петро Порошенко заявив у вівторок, виступаючи зі щорічним посланням у парламенту: «Ми даємо собі звіт, що військового розв'язання проблеми територіальної цілісності України не існує. По-перше, потенціал нашої армії суто оборонний. По-друге, ворог окопався в найбільш урбанізованих і густонаселених районах, населених нашими співвітчизниками. Єдиний шлях у питанні відновлення територіальної цілісності – політико-дипломатичний. Але при цьому з опорою на оборонні можливості Збройних Сил України».

При цьому Порошенко розкритикував позицію деяких політиків, які виступають проти мінських угод і нормандського формату: «Частина українських політиків атакує норманський формат і мінський процес насправді лише тому, що і «Нормандія» і «Мінськ» відкривають реальний шлях до повернення Донбасу і є єдиним інструментом, щоб цього досягнути. Виявляється не всі тут цього хочуть. Вголос цього ніхто не артикулює, але лукавство читається між рядків. Ця філософія є неприйнятною. І я скажу її апологетам так само коротко: «По вашому не буде!». Фантазії про мир в обмін на території – абсолютно ілюзорні. При такому підході не буде ні миру ні території».

Відтак Глава держави наголосив: «Для мене головним була, є і буде боротьба за відновлення за відновлення теориторіальної цілісності України в кордонах 1991 року».

Про це повідомили сьогодні, 6 вересня, на сайті інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу