На Львівщині школярам віддячили за 26,7 тисячі гривень на ремонт БТРа екскурсією полігоном

20:34 8 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Трускавецьким школярам, які долучилися до ремонту БТРа, військовослужбовці 184-го Навчального центру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного провели екскурсію полігоном.

Діти з курортного міста приїхали до військових, щоб передати їм БТР-70. За кілька місяців старшокласники трьох середніх шкіл міста Трускавець назбирали понад 11 тонн макулатури, за яку отримали 26 тисяч 700 гривень.

Ці гроші вони передали місцевим волонтерам, які ремонтували бронетранспортер. Шестикласниця Христина Мороз розповіла: «Наш клас зібрав майже 600 кілограмів. Макулатуру ми приносили з дому, збирали на підприємствах, її давали нам наші родичі та мешканці міста. Ми розуміли, що помагаємо армії, та я думала, що віддам макулатуру – і усе. Проте волонтери для нас організували поїздку на полігон, щоб особисто передати бронетранспортер військовим».

Екскурсія полігоном стала сюрпризом для Трускавецьких школярів. Військове стрільбище, комплекс водолазної підготовки, автодром – діти не лише оглянули військові об’єкти полігону, зброю та техніку, а й проїхались на військових машинах.  Подорож на тягачах БАЗ, МАЗ-543, поїздка на відремонтованому БТР-70, а також переправа через озеро на плавучому транспортері ПТС-2 подарували школярам незабутні враження.

Загальна вартість ремонту БТРа склала 38 тисяч 950 гривень. Щоб відремонтувати бронемашину, до шкільного збору гроші доклали Трускавецькі меценати. У бронетранспортері відремонтували двигун, систему щеплення та замінили електропроводку.

Заступник начальника відділення підготовки водіїв та механіків-водіїв з озброєння майор Олег Бойко розповів: «Ми вдячні школярам за їхню допомогу у відновленні бронетранспортера. Тепер він використовуватиметься під час проведення підготовки мобілізованих, на ньому навчатимуться практичному водінню механіки-водіїї БТРів». 

Під час екскурсії полігоном школярі скуштували смачних страв у солдатській їдальні, а військовослужбовці вручили подяки та грамоти кожній школі за допомогу у ремонті бронемашини. Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу