Діти Львівщини передали школі-інтернату на Луганщині подарунки з побажаннями миру й злагоди

16:33 13 лютого 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі Міністерства оборони, дітлахи Львівщини передали Новоайдарській обласній загальноосвітній санаторній школі-інтернату дві величезні коробки м’яких іграшок.

«Представники групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, що працює на Луганщині, завітали до Новоайдарської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату і передали вихованцям подарунки та необхідний набір продуктів», – повідомили сьогодні, 13 лютого, в прес-службі Міністерства оборони, конкретизуючи при цьому:

«Слід відзначити, що у цьому навчально-виховному закладі навчається та проживає чимало дітей, яких евакуювали з населених пунктів, що потерпали від щоденних обстрілів з боку незаконних військових формувань. Тому Новоайдарська школа-інтернат перебуває під постійною опікою військових та волонтерів.

Цього разу військові представники привезли дітям понад 25 кг продуктів, серед яких крупи, олія, згущене молоко, печиво та цукерки. Також вони привезли дві величезні коробки м’яких іграшок. Їх для дітей Луганщини зібрали і передали з побажаннями миру та злагоди дітлахи Львівщини.

– Ми постійно тримаємо на контролі проблеми цього навчально-виховного закладу і намагаємося всіма способами забезпечити дітей всім необхідним, – розповів офіцер цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. – У цій роботі значна допомога надходить від багатьох представників волонтерського руху. За це їм окрема подяка.

Дітлахи щиро радіють приїзду бажаних гостей і їхня зустріч завжди перетворюється на маленьке свято».

dailylviv.com

До теми

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу