Дев'ятьох стажерів Львівської облдержадміністрації запрошенно на роботу до неї

18:00 23 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Ще трьох стажерів зарахували до кадрового резерву.

«У п'ятницю, 23 жовтня, нагородили стажерів, які пройшли навчання у Львівській обласній державній адміністрації за програмою «Реалізуй себе у владі». Відповідні сертифікати про успішне проходження та завершення навчання отримали 19 осіб, дев'ятьом із них запропонували роботу у Львівській облдержадміністрації», – повідомили сьогодні, 23 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також поінформували:

«Ще трьох стажерів зарахували до кадрового резерву. Вручив сертифікати та привітав талановиту молодь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який також сказав їм: «Сподіваюсь, що багато хто з вас змінив стереотипи про державну службу. Вірю, що досвід і знання здобуті тут допоможуть вам реалізуватись у житті. І памятайте, що бути державним службовцем – це дуже велика відповідальність, насамперед, перед людьми».

«Нагадаємо, що проект зі залучення талановитої молоді до державного управління «Реалізуй себе у владі» стартував у лютому цього року. За цей час 220 молодих людей долучилися до проекту, 11 з них уже працює у різних структурних підрозділах ЛОДА. Зараз стажуються у Львівській ОДА ще 20 осіб».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу