Дев'ятьох стажерів Львівської облдержадміністрації запрошенно на роботу до неї

18:00 23 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Ще трьох стажерів зарахували до кадрового резерву.

«У п'ятницю, 23 жовтня, нагородили стажерів, які пройшли навчання у Львівській обласній державній адміністрації за програмою «Реалізуй себе у владі». Відповідні сертифікати про успішне проходження та завершення навчання отримали 19 осіб, дев'ятьом із них запропонували роботу у Львівській облдержадміністрації», – повідомили сьогодні, 23 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також поінформували:

«Ще трьох стажерів зарахували до кадрового резерву. Вручив сертифікати та привітав талановиту молодь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який також сказав їм: «Сподіваюсь, що багато хто з вас змінив стереотипи про державну службу. Вірю, що досвід і знання здобуті тут допоможуть вам реалізуватись у житті. І памятайте, що бути державним службовцем – це дуже велика відповідальність, насамперед, перед людьми».

«Нагадаємо, що проект зі залучення талановитої молоді до державного управління «Реалізуй себе у владі» стартував у лютому цього року. За цей час 220 молодих людей долучилися до проекту, 11 з них уже працює у різних структурних підрозділах ЛОДА. Зараз стажуються у Львівській ОДА ще 20 осіб».

dailylviv.com

До теми

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

17:12 17 вересня 2020 р.

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу