Дев'ятьох стажерів Львівської облдержадміністрації запрошенно на роботу до неї

18:00 23 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Ще трьох стажерів зарахували до кадрового резерву.

«У п'ятницю, 23 жовтня, нагородили стажерів, які пройшли навчання у Львівській обласній державній адміністрації за програмою «Реалізуй себе у владі». Відповідні сертифікати про успішне проходження та завершення навчання отримали 19 осіб, дев'ятьом із них запропонували роботу у Львівській облдержадміністрації», – повідомили сьогодні, 23 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також поінформували:

«Ще трьох стажерів зарахували до кадрового резерву. Вручив сертифікати та привітав талановиту молодь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який також сказав їм: «Сподіваюсь, що багато хто з вас змінив стереотипи про державну службу. Вірю, що досвід і знання здобуті тут допоможуть вам реалізуватись у житті. І памятайте, що бути державним службовцем – це дуже велика відповідальність, насамперед, перед людьми».

«Нагадаємо, що проект зі залучення талановитої молоді до державного управління «Реалізуй себе у владі» стартував у лютому цього року. За цей час 220 молодих людей долучилися до проекту, 11 з них уже працює у різних структурних підрозділах ЛОДА. Зараз стажуються у Львівській ОДА ще 20 осіб».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів