Десятеро сільських голів на Львівщині склали повноваження у зв’язку з виходом на пенсію

17:20 3 квітня 2015 р.


Фото: nk-online.tv

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, після ухвалення Верховною Радою Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», на Львівщині почастішали випадки дострокового припинення повноважень сільських голів у зв’язку з виходом на пенсію.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 3 квітня, «Щоденному Львову», 

«З 2 березня, після ухвалення Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», на Львівщині почастішали випадки дострокового припинення повноважень сільських голів у зв’язку з виходом на пенсію. За інформацією начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федора Алєйнікова, за березень в області 10 сільських голів написали заяви про складання повноважень у зв’язку з виходом на пенсію.

«Усі заяви були задоволені сесіями відповідних сільських рад. Відтак, свої повноваження склали сільські голови з шести районів: із Турківського – троє, Самбірського і Стрийського – по двоє, Перемишлянського,  Пустомитівського і Сокальського районів – по одному», – розповів Федір Алєйніков.

Зазначимо, згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у разі дострокового припинення повноважень сільського голови відповідні позачергові місцеві вибори призначаються Верховною Радою України не пізніше ніж у дев’яностоденний термін з дня дострокового припинення таких повноважень. Останній можливий день для призначення позачергових виборів сплине 19 квітня – за півроку до планованих чергових виборів».

dailylviv.com

До теми

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

21:11 26 травня 2022 р.

Іскандери, які перемістили в район Лунинця, можуть використовувати для обстрілу заходу України, - Генштаб

У Білорусі перемістили пускові установки оперативно-тактичних крилатих ракет «Іскандер» у район Лунинця. Їх можуть використовувати для обстрілу інфраструктури на заході України», - повідомили на брифінгу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу