Десятеро сільських голів на Львівщині склали повноваження у зв’язку з виходом на пенсію

17:20 3 квітня 2015 р.


Фото: nk-online.tv

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, після ухвалення Верховною Радою Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», на Львівщині почастішали випадки дострокового припинення повноважень сільських голів у зв’язку з виходом на пенсію.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 3 квітня, «Щоденному Львову», 

«З 2 березня, після ухвалення Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», на Львівщині почастішали випадки дострокового припинення повноважень сільських голів у зв’язку з виходом на пенсію. За інформацією начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федора Алєйнікова, за березень в області 10 сільських голів написали заяви про складання повноважень у зв’язку з виходом на пенсію.

«Усі заяви були задоволені сесіями відповідних сільських рад. Відтак, свої повноваження склали сільські голови з шести районів: із Турківського – троє, Самбірського і Стрийського – по двоє, Перемишлянського,  Пустомитівського і Сокальського районів – по одному», – розповів Федір Алєйніков.

Зазначимо, згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у разі дострокового припинення повноважень сільського голови відповідні позачергові місцеві вибори призначаються Верховною Радою України не пізніше ніж у дев’яностоденний термін з дня дострокового припинення таких повноважень. Останній можливий день для призначення позачергових виборів сплине 19 квітня – за півроку до планованих чергових виборів».

dailylviv.com

До теми

17:57 2 травня 2021 р.

У Великдень на головному цвинтарі Львова вшанували пам’ять загиблих Героїв

У світлий празник Воскресіння Христового на полі почесних поховань №76 Личаківського цвинтаря спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв АТО, ООС, Небесної Сотні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу