Десантники зі Львова на летовищі Луганська викликають авіацію – проти них концентрують танки

17:56 17 липня 2014 р.

десантники 80-го аеромобільного полку зі Львова в аеропорту Луганська

десантники 80-го аеромобільного полку зі Львова в аеропорту Луганська
Фото: Inforesist.org

Про це повідомляє в четвер голова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгірьов.

Голова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгірьов повідомив сьогодні, 17 липня кореспонденту УНІАН, що українські десантники з 80-ї аеромобільної бригади зі Львова, які обороняють Луганський аеропорт, через критичну ситуацію просять допомоги авіації. Він запевнив, що цю інформацію йому передають з місць події члени його громадської ініціативи – місцеві жителі, які є очевидцями того, що відбувається і безпосередньо військові-оборонці.

За їхніми словами, «більше 2 годин триває безперервний обстріл «Градом» Луганського аеропорту, а неподалік, біля обласної клінічної лікарні, відбувається концентрація важкої техніки – понад 5 танків». На думку військових, після обстрілу аеропорту бойовики завдадуть танкового удару, тому вони просять допомоги української авіації.

Снєгірьов також зазначив, що на українсько-російському кордоні із заблокованими українськими частинами «зараз дуже складна ситуація». Він наголосив, що «дана ситуація вимагає негайного втручання вищого військового і політичного керівництва країни».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів