Десантники, нацгвардійці, рятувальники, курсанти пройдуть Львовом 23 серпня

13:14 19 серпня 2021 р.

Військові, рятувальники, правоохоронці та курсанти навчальних закладів Львова готуються до спільного проходження Маршем захисників України, який відбудеться у Львові у день Державного прапору 23 серпня.

Про це Dailylviv.com поінформувала офіцерка групи інформації і комунікації військової частина 3002 Національної гвардії України Аліна Новікова.

Проходження відбудеться після відкриття найбільшого флагштоку області та урочистої церемонії підняття Державного прапору України біля Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

«23 серпня у всіх обласних центрах України одночасно, о 9.00, відбудуться церемонії підняття Державного символу України, - говорить заступник начальника Західного територіального управління Національної гвардії України полковник Петро Шуляк. – У Києві цей ритуал відбудеться за участі Президента України Володимира Зеленського. У Львові, захід відбудеться за участі багатьох військових формувань, правоохоронців та рятівників регіону, представників влади усіх рівнів, громадськості та населення. Для нас є великою честю пліч-о-пліч з нашими колегами рівнятись на Державний прапор України».

Загалом під час Маршу захисників України усі присутні зможуть побачити військових з 80 окремої десантно-штурмової бригади, військовослужбовців військових частин 3002 та 4114 Національної гвардії України, 184-го навчального центру (Національної академії Сухопутних військ), Міжнародного центру миротворчості та безпеки, рятувальники Західного регіонального управління ДПСУ, курсантів Львівського державного університету безпеки та життєдіяльності та Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Окрім того тут будуть присутні і військові з інших країн. Зокрема, Республіки Литви, Сполучених Штатів Америки та республіки Канада.

dailylviv.com

До теми

20:30 3 липня 2022 р.

Обмеження на в'їзд в Ізраїль для українців скасовано

Суд в Ізраїлі скасував розпорядження глави МВС Айелет Шакед про позбавлення українців права на безвізовий в'їзд до країни. Візові обмеження запровадили після російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

14:15 3 липня 2022 р.

Німеччина вдосконалила процедуру прийняття біженців: скільки вже приїхало

На тлі закидів, що у ФРН краще приймають біженців з України, ніж із Сирії, міністерка внутрішніх справ країни зазначила, що Німеччина дійсно вдосконалила процедуру порівняно з 2015 роком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу