Десантників зі Львова знову обстрілює в аеропорту Луганська російська РСЗВ «Град»

14:27 18 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: extremalov.net

Про це повідомляє у п’ятницю голова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

Телеканал «Еспресо.TV» інформує сьогодні, 18 липня, в повідомленні «Терористи продовжують атакувати військових на території Луганського аеропорту»:

«Терористи ЛНР обстрілюють Луганський аеропорт (його обороняють десантники 8-го аеромобільного полку зі Львова. – «ЩЛ») з реактивної системи залпового вогню «Град». Про це Еспресо.TV повідомив голова громадської організації  Громадянська ініціатива «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Наразі ведеться обстріл зі східних кварталів. Терористи атакують  військових з житлових масивів, що ускладнює можливість ведення відповідного вогню», – повідомив Снєгирьов. Також активіст повідомив, що в районі обласної лікарні помічене переміщення військової техніки сепаратистів, що надійшла з боку Краснодону та направляється в бік аеропорту».

Натомість луганський сайт «0642» інформує сьогодні, 18 липня, в повідомленні «Десантники в Луганському аеропорту так і не дочекалися допомоги, – Снєгірьов»:

«Ситуація навколо аеропорту в Луганську продовжує залишатися критичною. Про це 0642 повідомив луганський активіст Дмитро Снєгирьов. 

«Вночі і сьогодні з ранку по аеропорту працює« Град ». Після численних повідомлень від нас РНБО був змушений визнати факт обстрілу, і, більше того, факт втрат серед захисників аеропорту. Однак, незважаючи на це, допомоги досі немає », – зазначив він.  За його словами, техніка бойовиків продовжує концентруватися в районі обласної лікарні, більше того, з боку Краснодонського району прийшла колона з живою силою і технікою. 

«Сепаратисти змінили тактику. Раніше обстріл вівся в безпосередній близькості до аеропорту, зараз – від східних кварталів Волкова і 50 років Перемоги. що робить неможливими удари української армії і фактично робить захисників аеропорту заручниками », – сказав він. Відзначимо, керівник групи інформування АТО Владислав Селезньов повідомив, що в результаті обстрілу бойовиками луганського аеропорту загинув один і поранено 13 українських військовослужбовців».

Як інформував «ЩЛ», голова Львівської обласної ради Петро Колодій заявив у п’ятницю, що Міністерство оборони України зараз готує спецоперацію із визволення вояків із Львівщини з оточення, однак подробиці він оприлюднити не може, оскільки це військова таємниця.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини