Десантника 80-ї львівської бригади Анатолія Маркуса нагороджено орденом «За мужність»

15:00 21 липня 2016 р.


Фото: zik.ua

Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами військовослужбовців, які проявили особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення АТО.

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі Президента України, де зокрема розповіли:

«Орденом «За мужність» III ступеня нагороджено десантника, солдата Анатолія Маркуса, який з 11 листопада 2014 року по 11 вересня 2015 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. В грудні 2014 року самостійно зголосився бути механіком-водієм багатоцільового легкого броньованого транспортера (тягача) для виконання бойового завдання.

В період з 6 по 20 грудня 2014 року виконував перевезення особового складу, боєприпасів в новий термінал Донецького аеропорту та евакуацію поранених бійців у села Тоненьке, Водяне та селище Піски Донецького району Донецької області. Впродовж цього часу здійснив 13 виїздів до нового терміналу Донецького аеропорту. Завдяки цьому було евакуйовано близько 50 бійців, які захищали новий термінал.

Натомість у часописі міністерства оборони України «Народна армія» цитували сказане про нагородженого підполковником Валерієм Курком, який командував 3-м батальйоном 80-ї львівської окремої аеромобільної бригади: «В останній тиждень оборони ДАПу кожен рейс із Водяного в аеропорт та назад був справжнім подвигом тих, хто доставляв у термінал підкріплення, підвозив продовольство та боєприпаси, евакуйовував поранених і тіла загиблих. Дмитро Гузик, Анатолій Маркус, інші наші водії – справжні герої. Я пишаюся, що служив разом із ними…».

dailylviv.com

До теми

14:15 3 липня 2022 р.

Німеччина вдосконалила процедуру прийняття біженців: скільки вже приїхало

На тлі закидів, що у ФРН краще приймають біженців з України, ніж із Сирії, міністерка внутрішніх справ країни зазначила, що Німеччина дійсно вдосконалила процедуру порівняно з 2015 роком.

Рубрика: Політика

00:16 3 липня 2022 р.

Українці можуть безкоштовно доїхати з Італії до Львова

Посольство України в Італії повідомляє, що у співпраці з Почесним консульством України в Турині та благодійним фондом «Lo Specchio dei Tempi» реалізує спільний проект з впровадження безкоштовних рейсів до України для українських громадян.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу