Десантника 80-ї львівської бригади Анатолія Маркуса нагороджено орденом «За мужність»

15:00 21 липня 2016 р.

  • 0


Фото: zik.ua

Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами військовослужбовців, які проявили особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення АТО.

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі Президента України, де зокрема розповіли:

«Орденом «За мужність» III ступеня нагороджено десантника, солдата Анатолія Маркуса, який з 11 листопада 2014 року по 11 вересня 2015 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. В грудні 2014 року самостійно зголосився бути механіком-водієм багатоцільового легкого броньованого транспортера (тягача) для виконання бойового завдання.

В період з 6 по 20 грудня 2014 року виконував перевезення особового складу, боєприпасів в новий термінал Донецького аеропорту та евакуацію поранених бійців у села Тоненьке, Водяне та селище Піски Донецького району Донецької області. Впродовж цього часу здійснив 13 виїздів до нового терміналу Донецького аеропорту. Завдяки цьому було евакуйовано близько 50 бійців, які захищали новий термінал.

Натомість у часописі міністерства оборони України «Народна армія» цитували сказане про нагородженого підполковником Валерієм Курком, який командував 3-м батальйоном 80-ї львівської окремої аеромобільної бригади: «В останній тиждень оборони ДАПу кожен рейс із Водяного в аеропорт та назад був справжнім подвигом тих, хто доставляв у термінал підкріплення, підвозив продовольство та боєприпаси, евакуйовував поранених і тіла загиблих. Дмитро Гузик, Анатолій Маркус, інші наші водії – справжні герої. Я пишаюся, що служив разом із ними…».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу