Держприкордонслужба України запевнила, що не допустить захоплення військових частин (доповнено)

14:23 1 березня 2014 р.


Фото: wartime.org.ua

Як заявив у суботу помічник її голови Сергій Астахов, кораблі морської охорони прикордонного відомства виходять по бойовій тривозі в море.

Він також попередив сьогодні, 1 березня, що прикордонники вживатимуть всіх законних заходів для недопущення захоплення військових частин і кораблів морської охорони.

Про це інформує в суботу «Інтерфакс-Україна». Натомість «Українська правда» повідомляє сьогодні, 1 березня:

«Військові частини, розташовані в Криму, приведені в стан підвищеної боєготовності. Про це повідомив в.о. міністра оборони Ігор Тенюх, передають Українські новини.

«Збройні сили, які дислокуються на території автономної республіки Крим, приведені у стан підвищеної готовності і готові до захисту», - заявив Тенюх. Він повідомив, що в цілому по Україні Збройні сили знаходиться в місцях постійної дислокації і виконують планові завдання.

Водночас Міноборони веде постійний моніторинг ситуації в Криму і в разі потреби готове вжити заходів щодо її стабілізації. За словами Тенюха, останні дії російських військовослужбовців у Криму суперечать договору про дружбу і співробітництво між двома країнами, а також умовам перебування ЧФ Росії в регіоні.

За останні дні Росія перекинула до Криму літаками Іл-76, вертольотами Мі-8 і Мі-24 без отримання дозволу України до 6 тис. військовослужбовців і близько 30 БТР. Крім того, військовослужбовці Росії блокують в Криму адміністративні будівлі та українські військові частини».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу