Держприкордонслужба не впускатиме в Україну громадян РФ-"кримнашистів"

12:43 2 квітня 2020 р.

Незалежно від того, з території якої країни вони б намагалися потрапити в Україну.

Як зустрічають на кордоні відомих і невідомих росіян, які нелегально відвідували Крим, розповів голова Держприкордонслужби України в інтерв’ю одному з інформагентств.

«Для нас немає різниці – журналіст він, актор або хто завгодно. Ми в цьому питанні аполітичні. У нас немає поділу за гендером, за положенням. Був у Криму? Іди в нашу базу. Прилетиш або приїдеш? Ми тебе спитаємо, поставимо заборону на три роки і відправимо геть», - відмітив очільник прикордонного відомства.

Він нагадав, що Держприкордонслужба теж є одним із суб'єктів, який вносить громадян країни-агресора в список персональних санкцій, зокрема й щодо осіб, які незаконно відвідували тимчасово окуповані території України.

У цьому контексті Сергій Дейнеко також прокоментував можливість введення візового режиму з Росією.

«Це питання політичне. Я нічого поганого в цьому не бачу. Це додатковий механізм перевірки і контролю», - сказав голова Держприкордонслужби.

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу