Держава не контролює виборчі процеси у Луганській і Донецькій областях, – політолог (відео)

18:21 26 жовтня 2014 р.

Якщо на Львівщині виборчий процес відбувається більш-менш спокійно, то увагу варто звернути на Луганську і Донецьку області, де ще до виборів відбувалась непропорційно велика кількість змін.

Наприклад,  багато дільниць поміняли свій статус за останню добу: одні починали працювати, інші закривались, змінювалось керівництво тощо.

Про це  під час відеомарафону «Львівщина обирає Верховну Раду», який відбувається в рамках громадського мовлення  Львівського прес-клубу, розповів керівник моніторингово-аналітичної групи «Цифра» Назар Бойко.

За його словами, сьогодні важливо говорити не тільки про те, як проходить виборча кампанія, але про те, як відбуватиметься підсумкове засідання виборчих комісій, оскільки саме тоді можуть виникнути  критичні ситуації в деяких округах .

Назар Бойко вважає, що особливо варті уваги ті округи, де кандидати на виборах 2012 року вдавались до нелегітимних способів здобуття перемоги, що може повторитися і цього разу. «Ми попереджали ще до виборів, що у цих регіонах ще до виборів відбувається непропорційно велика кількість змін, але представники партій «Батьківщина» і «Фронт Змін» сьогодні б’ють на сполох, бо ЦВК упродовж останніх двох діб поміняла багато керівників виборчих дільниць» - пояснює він.

Він стверджує, попри об’єктивні військові дії на сході, держава не контролює процеси, які відбуваються на тих територіях, що формально мають бути під жорстким її контролем. «Така ситуація була і під час попередніх виборів. Виходить так, що висновки не були зроблені або організаційна робота не була проведена», – пояснює Назар Бойко


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу