Депутати Яворівської районної ради вимагають скасувати рішення про звалище

16:50 30 січня 2017 р.


Фото: galinfo.com.ua

30 січня відбулася ХІ позачергова сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

На сесії було розглянуте питання «Про ситуацію, що склалася у зв’язку з намірами органів виконавчої влади щодо облаштування полігону твердих побутових відходів на території Яворівського району». Після тривалого обговорення за участю депутатів районної ради, народного депутата України Володимира Парасюка, сільських, селищних, міських голів, представників громадських організацій району було прийняте звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації, у якому депутати районної ради висловили свій рішучий протест планам органів державної виконавчої влади щодо облаштування сміттєзвалища і заводу по переробці сміття на території Яворівського району.

Вони вимагають від Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації відмовитися від своїх намірів стосовно даного будівництва та скасувати прийняті нормативно-правові акти про виділення земельної ділянки для облаштування полігону твердих побутових відходів та будівництва сміттєпереробного заводу на території колишнього Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка». Про це повідомили сьогодні, 30 січня, на сайті Яворівської районної ради.

Як інформував «ЩЛ», голова Львівської ОДА вже розпорядився передати «Збиранці» ділянку на Яворівщині.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу