Депутати Одеської облради не підтримали сепаратистів (відео)

23:03 1 березня 2014 р.


Фото: korrespondent.net

Вони, як заявив у суботу один із них – Олександр Борняков, «прийняли рішення про те, що місто ні в яких сепаратистських змовах брати участь не буде».

 

Про це він повідомив сьогодні, 1 березня, коеспонденту «РБК-Україна», уточнивши, що «мова йде не про рішенні сесії облради, а про загальний настрій депутатського корпусу та усному угоді». Олександр Борняков стверджував також:

«Я не бачу ніякого сепаратистського настрої в Одесі. Більше того, я як депутат обласної ради постійно спілкуюся зі своїми колегами та одеситами.

Можуть сказати точно, що у всіх є розуміння ситуації в країні. У всіх є розуміння, що Одеса не бере участь ні в яких сепаратистських акціях.

Крім цього, депутатами облради незважаючи на приналежність до партійними або фракційним утворень було прийнято спільну заяву. У заяві йшлося про те, що Одеса ні в яких сепаратистських змовах брати участь не буде. Цю заяву було надіслано як минулого президенту Януковичу, так і сьогоднішньої влади».

За словами депутата, поодинокі мітинги або акції, які зрідка проводять прихильники проросійських сил, лише проплачені акції. Борников зазначив: «Сьогодні на Куликовому полі проходить мітинг. Його учасники – це група маргіналів, які за гроші роблять все, що їм скажуть».

Разом з цим, Борников запевнив: «В Одесі все спокійно, немає ні масових заворушень, ні пікетів. Буквально тільки що їхав через усе місто – все спокійно. Я скажу, що і міліція живе звичайним життям».

Натомість «Укрінформ» повідомляє сьогодні, 1 березня, що під час акції «Народне віче» на Куликовому полі, в якій брали 1 березня участь декілька тисяч одеситів, вони висунули вимоги до місцевої та центральної влади. Як передає», в акції, яка пройшла 

Координатор акції Антон Давидченко повідомив кореспонденту «Укрінформа»: «Ми зібралися, щоб висунути конкретні вимоги місту, Турчинову і Януковичу. Якщо вони не будуть виконані, ми зберемося знову і по-іншому діятимемо». 

Вимоги, які висунули учасники акції до центральної влади, стосуються надання російській мові статусу другої державної, питань адміністративно-територіального характеру, бюджетної проблематики. Від місцевої влади учасники акції вимагають повернення у комунальну власність одеського аеропорту, заборони забудови прибережних схилів. Поставлено також ряд питань щодо ситуації на одеських ринках.

Учасники акції зберуться через тиждень, щоб дати оцінку тому, як центральна та місцеві влади відреагували на вимоги, і обговорити подальші дії.

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу