Депутати облради затвердили зміни до бюджету Львівщини

12:35 19 вересня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 19 вересня, депутати проголосували під час XI сесії Львівської облради за зміни до бюджету 2017.

Про це повідомили сьогодні, 19 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, департамент освіти і науки облдержадміністрації запропонував розглянути передачу коштів із загального фонду до спеціального в сумі 15 мільйонів 889,3 тисячі гривень для заміни котлів у Бориславській школі-інтернаті(420 тисяч гривень) та придбання шкільних автобусів (15 мільйонів 469,3 тисячі гривень). Обсяг видатків на охорону здоров’я запропонували зменшити на 9 мільйонів 752,9 тисяч гривень у зв’язку з відміною надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання».

«За рахунок субвенції, яка надходитиме з обласного бюджету Тернопільської області за лікування хворих у медичних закладах Львівської області відповідно до укладених угод, винесли пропозицію збільшити обсяг доходів і видатків загального фонду обласного бюджету на 2017 рік на 500 тисяч гривень (за лікування хворих в обласній клінічній лікарні – 300 тисяч гривень, лікарні відновного лікування «Говерла» – 200 тисяч гривень)», – поінформували також в облдержадміністрації

«Крім того, запропонованували відновити видатки лікарні відновного лікування «Говерла» за рахунок зменшення центру екстреної медичної допомоги – 91,3 тисяч гривень і передати їх до бюджету розвитку для здійснення капітальних видатків (на дооблаштування соляної кімнати). Для проведення капітальних видатків у галузі культури прозвучала пропозиція передати із загального фонду до бюджету розвитку обласного бюджету 95 тисяч гривень. За ці кошти можна провести поточний ремонт котельні коледжу імені Барвінських», – повідомили також в облдержадміністрації

«Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації виніс пропозицію щодо передачі коштів із загального фонду до спеціального (бюджету розвитку) в сумі 361,5 тисяч гривень для виготовлення проектно-кошторисної документації проектів міжнародно-технічної допомоги. Також запропонували збільшити видатки бюджету розвитку спеціального фонду за рахунок зменшення видатків загального фонду в рамках реалізації обласної Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг у сумі 4 мільйонів 200 тисяч гривень, Програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктах Львівської області – один мільйон 500 тисяч гривень», – поінформували також в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

14:42 1 грудня 2020 р.

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

Такі результати таємного голосування депутатів, що відбулося сьогодні у сесійній залі Львівської обласної ради. Перед ним у залі сталася гаряча дискусія щодо позначок у бюлетені і виступів двох кандидатів з програмами.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу