В облраді підтримали пропозицію перейменувати вулицю Дудаєва у Львові на честь Сергія Кульчицького

14:30 25 червня 2014 р.


Фото: uk.wikipedia.org

Звернення з цього приводу скерують на розгляд відповідної комісії міськради, яка, власне, і повинна прийняти рішення про визначення вулиці та її можливе перейменування.

Прес-служба Львівсбкої обласної ради інформує сьогодні, 25 червня, в повідомленні «Депутати облради розглянули пропозицію щодо перейменування львівської вулиці Джохара Дудаєва на Сергія Кульчицького»:

«Сьогодні, 25 червня, на черговому засіданні комісії комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації депутати розглянули звернення колективу КП «Пустомитиводоканал» щодо перейменування у Львові вулиці Джохара Дудаєва на Сергія Кульчицького. У зверненні представники колективу комунального підприємства зазначають: «Прикро, що сьогодні у Львові іменується вулиця на честь чеченця Дудаєва. Це можна вважати злочинною байдужістю. Що він зробив для України? Які жахіття приносять чеченські відморозки на нашу землю. Понівечені тіла, біль, смерть, невимовне горе близьких. Просимо перейменувати вулицю Дудаєва і назвати її на честь бойового генерала, нашого земляка, українця, який загинув в небі під Слов'янськом, – Сергія Кульчицького. Він був знайомим та товаришем членів нашого колективу. Тому його втрата є і нашим спільним горем та болем. Щоб увіковічнити пам'ять героя України Сергія Кульчицького, який своїми діями, розумом зміцнював державу, боровся за її нескореність, пропонуємо назвати вулицю на його честь».

Зі свого боку, представники депутатської комісії, розглянувши це звернення, підтримали пропозицію про те, що у Львові повинна бути вулиця, названа на честь військового генерала Сергія Кульчицького. Одначе вирішили, що це звернення потрібно скерувати на розгляд відповідної комісії Львівської міської ради, яка, власне, і повинна прийняти рішення про визначення вулиці та її можливе перейменування».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу