В облраді підтримали пропозицію перейменувати вулицю Дудаєва у Львові на честь Сергія Кульчицького

14:30 25 червня 2014 р.


Фото: uk.wikipedia.org

Звернення з цього приводу скерують на розгляд відповідної комісії міськради, яка, власне, і повинна прийняти рішення про визначення вулиці та її можливе перейменування.

Прес-служба Львівсбкої обласної ради інформує сьогодні, 25 червня, в повідомленні «Депутати облради розглянули пропозицію щодо перейменування львівської вулиці Джохара Дудаєва на Сергія Кульчицького»:

«Сьогодні, 25 червня, на черговому засіданні комісії комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації депутати розглянули звернення колективу КП «Пустомитиводоканал» щодо перейменування у Львові вулиці Джохара Дудаєва на Сергія Кульчицького. У зверненні представники колективу комунального підприємства зазначають: «Прикро, що сьогодні у Львові іменується вулиця на честь чеченця Дудаєва. Це можна вважати злочинною байдужістю. Що він зробив для України? Які жахіття приносять чеченські відморозки на нашу землю. Понівечені тіла, біль, смерть, невимовне горе близьких. Просимо перейменувати вулицю Дудаєва і назвати її на честь бойового генерала, нашого земляка, українця, який загинув в небі під Слов'янськом, – Сергія Кульчицького. Він був знайомим та товаришем членів нашого колективу. Тому його втрата є і нашим спільним горем та болем. Щоб увіковічнити пам'ять героя України Сергія Кульчицького, який своїми діями, розумом зміцнював державу, боровся за її нескореність, пропонуємо назвати вулицю на його честь».

Зі свого боку, представники депутатської комісії, розглянувши це звернення, підтримали пропозицію про те, що у Львові повинна бути вулиця, названа на честь військового генерала Сергія Кульчицького. Одначе вирішили, що це звернення потрібно скерувати на розгляд відповідної комісії Львівської міської ради, яка, власне, і повинна прийняти рішення про визначення вулиці та її можливе перейменування».

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу