Депутати Львівської облради занепокоєні неправильною оцінкою ситуації на полях війни | Новини Львова

Депутати Львівської облради занепокоєні неправильною оцінкою ситуації на полях війни

16:15 12 березня 2020 р.

  • 0


Фото: lvivoblrada.gov.ua

Депутати Львівської обласної ради підтримали в четвер, 12 березня, заяву щодо помилок в оборонній та зовнішній політиці Президента України ц Верховного Головнокомандувача Збройних сил України.

Про це повідомили в четвер, 12 березня, у Львівській облраді, де також оприлюднили текст заяви:

«Ми, депутати Львівської обласної ради, висловлюємо глибоке занепокоєння неправильною оцінкою ситуації на полях російсько-української війни та неповагою до жертв війни за Українську незалежність, яку висловлює Верховний Головнокомандувач Збройних сил України.
Постійні публічні вислови про  «заморожений  конфлікт», «там стріляють, ну постріляють» не відповідають реальному стану на російсько-українському фронті, а засоби «з мирного врегулювання» у вигляді розведення сил і засобів лише збільшили  кількість бойових зіткнень і втрат, за інформацією  штабу операції ООС порівняно з 2019 роком.

Вважаємо, що Президент України Володимир Зеленський повинен зробити висновки з реальної  ситуації. Президент Російської Федерації не має намірів припиняти  війну. Навпаки, він використовує кожну можливість, щоби добитися фактичного визнання Україною анексії Криму і частини  Донбасу.

Останнім часом також стало відомо про спробу  організувати «прямі перемовини» між офіційною державною  владою України та терористами, які «представляють» окупаційні адміністрації частин Донецької і Луганської областей. Вважаємо, що Президент України повинен покласти рішучий край таким спробам, попередивши прояви державної зради окремими службовцями  Офісу Президента України.

Без продуманої військової стратегії і доктрини щодо ведення бойових дій, ніякі дипломатичні зусилля не дадуть результату. Держава-агресор розуміє тільки силу. Діалог урегулювання має відбуватися з реальним агресором, а не його маріонетками. Інакше цей процес не матиме кінця».

Як інформував «Щоденний Львів», на сході України загинули троє військових.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 10 липня 2020 р.

У Польщі розпочинають навчання американської армії: зі США перекинуть бронетанковий підрозділ

Навчання «Emergency Deployment Readiness Exercise», що відбуватимуться під командуванням Міністерства оборони США, покликані перевірити готовність американського війська до швидкої передислокації через Атлантику у рамках союзницької допомоги європейським країнам

Рубрика: Політика

20:28 9 липня 2020 р.

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Міністерство проведе перемовини з Державіаслужбою і Міністерством інфраструктури, щоб обговорити, які дії слід вжити, щоб українці не потрапили в пастку на кордонах зарубіжних країн.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу