Депутати Львівської облради вдруге не хочуть інтернет-приймальні

17:17 21 березня 2017 р.

  • 0
Горизонтально більше голосувань видно

Горизонтально більше голосувань видно
Фото: Прес-служба ЛОО "Самопоміч".

Ініціатива створення інтернет-приймальні сьогодні на сесії облради набрала лише 23 голоси депутатів.

Так більшість депутатів продемонстрували своє ставлення до громади. У листопаді минулого року Львівськаобласна рада також не прийняла рішення про використання сучасних технологій і полегшення процедури звернення від громадян.
 
«Завдання інтернет-приймальні – зробити раду більш доступною для громадян, розширити можливості звертатися до депутатів з пропозиціями, проханнями та зауваженнями. Очевидно, за півроку свідомість депутатів не змінилася. Це – результат політичних маніпуляцій або ж доказ недолугості деяких депутатів. Сьогодні обласна рада знову не дала мешканцям можливості активно долучатися до контролю влади», – коментує ситуацію автор проекту рішення, депутат обласної ради Роман Кізима.

Інтернет приймальня – розділ сайту ЛОР, на якому мешканці області могли б писати звернення до голови ЛОР, його заступників, комісій і конкретних депутатів. Відповідь повинна надходити протягом місяця з дати написання звернення. Однак депутати заблокували можливість офіційного онлайн спілкування з мешканцями, інформує прес-служба партії «Самопоміч», яку представляє в облраді депутат Роман Кізима.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

Останні новини

За добу на Львівщині з 312 ПЛР-тестів - 45 позитивних

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу