Депутати Львівської обласної ради висловили протест

12:28 1 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Заяву облради підтримала більшість її фракцій.

У Львівській обласній раді повідомили сьогодні, 1 червня, що вона висловлює рішучий протест проти будь-яких спроб впливати у силовий спосіб на процес прийняття рішень найвищим представницьким органом області. Про це йдеться у заяві, яку депутати ухвалили під час пленарного засідання у четвер, 1 червня.

ЇЇ підтримали більшість фракцій обласної ради, а саме БПП «Солідарність», «Громадянська позиція», ВО «Батьківщина», НРУ, «УКРОП», Радикальна партія та ГР «Народний контроль». Відтак, в обласній раді опублікували текст заяви:

«Події, що сталися під час пленарного засідання сесії Львівської обласної ради 30 травня викликають почуття справедливого обурення. Прикриваючись вимогами, значну кількість яких поділяє більша частина депутатських фракцій Львівської обласної ради, організатори небезпечної провокації реалізовували  зовсім інші завдання. Складається враження, що головною метою було створити телевізійну картинку на майбутній період. Але картинка вийшла дуже неприваблива: жінки, що постраждали, травмовані правоохоронці, розтрощене приміщення, елементи «руcского міра» в приміщенні, де творилась новітня історія України.

Львівська обласна рада заявляє свій рішучий протест проти будь-яких спроб впливати у силовий спосіб на процес прийняття рішень найвищим представницьким органом Львівщини. Ми не будемо реагувати на будь-які ультиматуми, від кого вони б не виходили. А виявляти патріотизм ми будемо приймаючи рішення, що служитимуть інтересам українського народу, а не на догоду тим, хто уявив, що має підстави говорити від імені громади. Ми всі обрані на прозорих, конкурентних виборах, і користуємось мандатом довіри, які дали нам виборці Львівської області.

Особливо хочемо наголосити на тому, що спроба прикритись учасниками АТО лише ображає гідність учасників українсько-російської війни. В сесійному залі, серед  депутатів, також є  учасники АТО, ті хто втратили на війні близьких і хто чимало часу та зусиль віддає волонтерській діяльності. І ті хто намагається створити штучне протистояння між громадянами та місцевою представницькою владою виявляє, як мінімум, недалекоглядність, а в гіршому випадку підігрує Росії у її спробах розколоти українське суспільство, доказом чого є зріз російських медіа за два останні дні.

Ми засуджуємо подібні дії, і вимагаємо від Генерального прокурора України, Голови Служби Безпеки України, Міністра внутрішніх справ, Голови Національної поліції України, прокурора Львівської області, начальника Головного управління Національної поліції України у Львівської області, начальника регіонального управління Служби безпеки України провести ґрунтовне розслідування, виявити та співрозмірно з провиною покарати організаторів та окремих активних учасників силового захоплення Львівської обласної ради. Аналіз кримінального законодавства дає підстави стверджувати, що в діях осіб, які у силовий спосіб захопили приміщення Львівської обласної ради, є ознаки кримінального правопорушення, передбачених  статтями 194,  293, 296, 341 та 345 Кримінального кодексу України.

Закликаємо усі політичні сили відмовитись від практики агресивного нав’язування своєї позиції суспільству. А від правоохоронних органів вимагаємо зробити все можливе для уникнення таких ситуацій у майбутньому».

Цю заяву опублікували сьогодні, 1 червня, на сайті Львівської обласної ради. Як інформував «ЩЛ», у Львові відбулися заворушення під стінами облради, в Західній інформаційній корпорації повідомили: «Львівську облраду під виглядом націоналістів захопили російськомовні молодики»; поліціянти вже затримали нападників на Львівську облраду.

dailylviv.com

До теми

11:23 26 лютого 2021 р.

У Львові підняли прапор кримських татарів

26 лютого — День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Цьогоріч відзначається 7 річниця від проведення мітингу кримських татарів та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

Рубрика: Політика

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу