Депутати Львівської облради ухвалили 39 програм

15:44 22 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

З обласного бюджету скерують на реалізацію обласних програм 740 мільйонів гривень.

В облраді повідомили сьогодні, 22 грудня, що на Львівщині реалізовуватимуть в наступному році 39 обласних програм, а з обласного бюджету скерують на їх реалізацію 740 мільйонів гривень. Ці кошти закладено в обласному кошторисі на 2017 рік.

Зокрема, значну частину коштів – 192 мільйонів гривень – передбачено на ремонт доріг, 128 мільйонів гривень на програми охорони здоров’я, 62 мільйонів гривень – на охорону навколишнього середовища, 60 мільйонів гривень – на обласний конкурс мікропроектів, 59 мільйонів гривень – на галузь освіти, 49 мільйонів гривень – на енергозбереження, 47 мільйонів гривень – на соціальний захист, 23 мільйонів гривень – на житлово-комунальне господарство та інші. Як зазначив голова бюджетної комісії Олег Домчак, найважливішим є акцент на програми з енергозбереження, розвитку дорожнього господарства, агропромислового комплексу, культури, спорудження спортивних майданчиків, а також конкурсу мікропроектів.

Про це повідомили сьогодні, 22 грудня, в прес-службі Львівської облради. Як інформував «ЩЛ», депутати обласної ради затвердили бюджет Львівщини на 2017 рік.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу