Депутати Львівської обласної ради нагадали уряду й Верховній Раді про соціально-політичну ситуацію

12:54 1 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У четвер, 1 червня, депутати Львівської обласної рада підтримала звернення до Кабміну й Верховної Ради щодо соціально-політичної ситуації в Україні.

«За це рішення проголосувало 71 депутат», – повідомили сьогодні, 1 червня, у Львівській обласній раді й опублікували тест звернення:

«Відповідно до меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом, керівництво держави зобов’язалося оптимізувати субсидії з оплати комунальних послуг, а також найближчим часом прийняти Закон, згідно з яким в Україні буде переглянуто діючий мораторій і запроваджено ринок землі. Зазначені зобов’язання спрямовані на виконання умови МВФ щодо надання чергового траншу кредитування – вирівнювання сум доходів та видатків Державного бюджету України.

Таке непідготовлене та необґрунтоване запровадження ринку землі в Україні може створити можливість недобросовісного використання землі. Високий показник якості землі зацікавить іноземні аграрні холдинги, з якими не здатні конкурувати українські підприємства. А відсутність умов та регуляторів для ринку землі дозволить розпродати її за ціною, яка в рази буде нижчою реальної вартості. Отже, держава отримає короткострокове збільшення дохідної частини державного бюджету за рахунок інтересів простих громадян України загалом та можливі втрати основного національного багатства.

У той же час, в економіці нашої країни наявна значна частка капіталу держави-агресора – Російської Федерації. Вагомий відсоток такого капіталу перебуває в банківській сфері. В умовах ведення війни, окупації Кримського півострова, частини Донецької та Луганської областей, привласнення майна українських громадян і держави, а також інших збитків, завданих Російською Федерацією, цілком справедливим  та симетричним кроком була б рішуча політика проти держави-агресора. Додаткові кошти отримані державою повинні бути спрямовані на збільшення дохідної частини державного бюджету та унеможливлення зростання тарифів з оплати комунальних послуг і вирішення проблему запровадження вільного ринку землі.

Враховуючи наведене, ми, депутати, Львівської обласної ради, звертаємося до Кабінету міністрів України та Верховної Ради України з вимогами застосувати симетричні санкції щодо російського капіталу в Україні,  припинити постійне зростання тарифів з оплати комунальних послуг і не відміняти мораторій щодо продажу землі в Україні без врегулювання законодавчо закріпленого пріоритетного права виключно громадян України на придбання землі та забезпечення підтримки фермерських господарств, і врегулювання соціально-економічної ситуації в Україні та якнайшвидше впровадження амністії для вояків, котрі захищали українську державу від агресії Росії під час бойових дій».

Текст звернення опублікували сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу