Депутати Львівської обласної ради нагадали уряду й Верховній Раді про соціально-політичну ситуацію

12:54 1 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У четвер, 1 червня, депутати Львівської обласної рада підтримала звернення до Кабміну й Верховної Ради щодо соціально-політичної ситуації в Україні.

«За це рішення проголосувало 71 депутат», – повідомили сьогодні, 1 червня, у Львівській обласній раді й опублікували тест звернення:

«Відповідно до меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом, керівництво держави зобов’язалося оптимізувати субсидії з оплати комунальних послуг, а також найближчим часом прийняти Закон, згідно з яким в Україні буде переглянуто діючий мораторій і запроваджено ринок землі. Зазначені зобов’язання спрямовані на виконання умови МВФ щодо надання чергового траншу кредитування – вирівнювання сум доходів та видатків Державного бюджету України.

Таке непідготовлене та необґрунтоване запровадження ринку землі в Україні може створити можливість недобросовісного використання землі. Високий показник якості землі зацікавить іноземні аграрні холдинги, з якими не здатні конкурувати українські підприємства. А відсутність умов та регуляторів для ринку землі дозволить розпродати її за ціною, яка в рази буде нижчою реальної вартості. Отже, держава отримає короткострокове збільшення дохідної частини державного бюджету за рахунок інтересів простих громадян України загалом та можливі втрати основного національного багатства.

У той же час, в економіці нашої країни наявна значна частка капіталу держави-агресора – Російської Федерації. Вагомий відсоток такого капіталу перебуває в банківській сфері. В умовах ведення війни, окупації Кримського півострова, частини Донецької та Луганської областей, привласнення майна українських громадян і держави, а також інших збитків, завданих Російською Федерацією, цілком справедливим  та симетричним кроком була б рішуча політика проти держави-агресора. Додаткові кошти отримані державою повинні бути спрямовані на збільшення дохідної частини державного бюджету та унеможливлення зростання тарифів з оплати комунальних послуг і вирішення проблему запровадження вільного ринку землі.

Враховуючи наведене, ми, депутати, Львівської обласної ради, звертаємося до Кабінету міністрів України та Верховної Ради України з вимогами застосувати симетричні санкції щодо російського капіталу в Україні,  припинити постійне зростання тарифів з оплати комунальних послуг і не відміняти мораторій щодо продажу землі в Україні без врегулювання законодавчо закріпленого пріоритетного права виключно громадян України на придбання землі та забезпечення підтримки фермерських господарств, і врегулювання соціально-економічної ситуації в Україні та якнайшвидше впровадження амністії для вояків, котрі захищали українську державу від агресії Росії під час бойових дій».

Текст звернення опублікували сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу