Депутати Львівської міськради ухвалили надати ділянки для будівництва житла учасникам війни

15:50 23 квітня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, «конкретне закріплення конкретної квартири за будь-якою особою буде здійснюватися за спільним рішенням громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті України і робочою групою, створеною розпорядженням міського голови, куди входять представники Спілки».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 23 квітня, «Щоденному Львову»:

«Сесія Львівської міської ради підтримала питання «Про затвердження ЛКП «Рембуд» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у районі вул. Під Голоском». Відповідно до ухвали, одну земельну ділянку відвели для ЛКП «Рембуд». Але внесли зміни в проект ухвали і зарезервували дві земельні ділянки для будівництва житла для учасників АТО. 

Ухвала затвердила ЛКП «Рембуд» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надала в постійне користування земельну ділянку площею 0 6350 га у районі вулиці Під Голоском для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків сім’ям загиблих військовослужбовців-учасникам антитерористичної операції, військовослужбовцям-учасникам АТО, учасникам добровольчих батальйонів, які були задіяні у проведенні АТО, та військовослужбовцям Державної прикордонної служби України – учасникам АТО, за рахунок земель, що не надані у власність або користування земель, перевівши їх до земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – землі житлової забудови. Міський голова Львова Андрій Садовий додав:

«Конкретне закріплення конкретної квартири за будь-якою особою буде здійснюватися за спільним рішенням громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті України і робочою групою, створеною розпорядженням міського голови, куди входять представники Спілки.

Цим рішенням ми призупиняємо будь-яку процедуру реалізації з аукціонів цих двох сусідніх земельних ділянок. В подальшому рішення стосовно розпорядження цими земельними ділянками приймає рада. На наступному засіданні сесії пропоную добре обдумати, яким чином застерегти, щоб люди були спокійні», - розповідає начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич.

«Стосовно контролю, я переконаний, що мають бути визначені особи від громадськості, які будуть контрольною групою. Кожен крок буде контрольований громадськістю, журналістами».

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу