Депутати Львівської міськради списали заборгованість громадським організаціям

17:10 13 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Для 14 громадських організацій національно-патріотичного спрямування спишуть заборгованість зі сплати орендної плати».

Про це повідомили в п’ятницю в прес-службі Львівської міськради , де також конкретизували: «Сьогодні, 13 липня, під час сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про списання заборгованості зі сплати орендної плати для громадських організацій національно-патріотичного спрямування м. Львова». Мова йде про списання заборгованості зі сплати орендної плати за окремі об’єкти комунальної власності м. Львова, які знаходяться в оренді у громадських організацій національно-патріотичного спрямування Львова. Таких організацій 14».

«Як зазначено у пояснювальній записці, ухвалу прийнято, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», беручи до уваги ухвалу міської ради № 897 «Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади Львова» від 7 червня 2007 року, з метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій національно-патріотичного спрямування, надання підтримки на виконання суспільних завдань, що, своєю чергою. сприятиме поліпшенню надання послуг мешканцям міста», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради та опублікували «Перелік об’єктів комунальної власності Львова, які знаходяться в оренді у громадських організацій національно-патріотичного спрямування Львова, з яких списується заборгованість зі сплати орендної плати».

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу