Депутати Львівської міськради оновили склад виконкому

14:00 20 червня 2019 р.


Фото: svoboda.org.ua

У четвер, 20 червня, на засіданні сесії міськради затвердили нових заступників міського голови та оновили склад виконкому.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Заступником міського голови з питань безпеки міста став Сергій Бабак, який досі був заступником мера з питань житлово-комунального господарства. На посаду заступниці з питань ЖКГ затвердили Ірину Маруняк, яка попередньо очолювала департамент житлового господарства. А заступницею з гуманітарних питань стала Галина Слічна, яка до сьогодні керувала департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради».

«Відповідну ухвалу про затвердження на посади заступників міського голови та персонального складу виконавчого комітету сьогодні, 20 червня, прийняли під час засідання сесії міськради. За це рішення проголосували 44 депутати», – поінформували також у міськраді.

Директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич пояснила: «Відповідно, ми вносимо також зміни до складу виконавчого комітету міськради. У першу чергу — визначаємо його склад у кількості 11 осіб. До дійсного складу вводимо Юрія Івановича Кагітіна та виводимо з нього Сергія Юрійовича Дмитровського. Також додаємо нових заступників міського голови».

«Відтак, персональний склад виконкому відтепер буде таким – Андрій Садовий, Анатолій Забарило, Марта Литвинюк, Сергій Бабак, Геннадій Васьків, Ірина Маруняк, Андрій Москаленко, Галина Слічна, Ростислав Дацків, Юрій Кагітін та Орест Печенко», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

17:00 26 листопада 2020 р.

У Львові розповіли, як профспілкам і аграріям боротися з фасадною демократією за майно і землю

Уряд вважає, що у XXI столітті роль профспілкових організацій є вичерпаною. У Конгресі українських громад «Заради майбутнього» з такою позицією не погоджуються.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу