Депутати Львівської міськради обмежили виступи громадськості на сесії

16:45 10 листопада 2016 р.

Міські обранці відреагували на скаргу керівника секретаріату ЛМР Юрія Лукашевського «бо дуже часто ця трибуна перетворюється, на жаль, на так званий «вільний мікрофон».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 10 листопада, що депутати ЛМР затвердили сьогодні на її сесії «порядок виступів на пленарних засіданнях». Міські обранці відреагували таким чином на пропозицію начальника управління «Секретаріат ради» Юрія Лукашевського: «Пропонується ініціативу львів’ян щодо виступів на пленарних засіданнях перед депутатами та міським головою поділити на дві категорії: на питання, які є в порядку денному, та яких немає».

Керівника секретаріату ЛМР конкретизував: «Щодо тих питань, які є в порядку денному, то ця процедура вже є доволі простою: необхідно, щоб це було або вже розглянуте питання, або пройти профільну постійну комісію. Процедуру  розгляду питань, які не є включені в прядок денний, тобто не стосуються безпосередньо певного пленарного засідання, встановити такою: розгляд питання профільним виконавчим органом міської ради, профільною та комісією законності, свободи слова та депутатської діяльності. Після цього заявник матиме змогу теж представити інформацію перед депутатським корпусом».

Юрій Лукашевський пояснив: «Це робиться для того, щоб більш детально вивчати питання, які озвучуються з цієї трибуни, щоб вони були більш пропрацьовані. Бо дуже часто ця трибуна перетворюється, на жаль, на так званий «вільний мікрофон». А є питання, які можна вирішити, подзвонивши та «гарячу лінію» міста».

Керівника секретаріату ЛМР запевнив, що запропонована ним ухвала має на меті не права виступу, а «мова йде про вивчення цих питань перед пленарним засіданням», бо, мовляв, «сесія має бути останньою інстанцією, де розглядатиметься це рішення, а не місцем, де вперше почують про проблему як депутати, так і виконавчі органи влади».

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу